Perşembe, 9 Temmuz 2020

Künye

İmtiyaz Sahibi
Medya Oluşum
Cumhuriyet Cad. Beyoğlu İstanbul/Türkiye
Tel: +90(530) 258 43 53
E-posta: info@medyaolusum.com

Genel Yayın Yönetmeni
TurizmTatilSeyahat
info@turizmtatilseyahat.com

Editörler
Hicran – hicran@turizmtatilseyahat.com
Yusuf – yusuf@turizmtatilseyahat.com
Ferya – ferya@turizmtatilseyahat.com
Kardelen – kardelen@turizmtatilseyahat.com
Onur – otuncalp@turizmtatilseyahat.com
Alp OĞUZ – alpoguz@turizmtatilseyahat.com
Ceren – ceren@turizmtatilseyahat.com
Ömer – omer@turizmtatilseyahat.com
Sergen – sergen@turizmtatilseyahat.com
Murat – maktas@turizmtatilseyahat.com

Grafikerler
Nurettin
nurettin@turizmtatilseyahat.com

Pınar
pinar@turizmtatilseyahat.com

Webmaster
Erkan
erkan@turizmtatilseyahat.com

Reklam Departmanı
Fenomen Internet Yay. ve Rek. Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90(212) 253 33 50
E-posta: info@fenomen.biz.tr

Hukuk Danışmanı
Akerman Hukuk & Danışmanlık
E-posta: aker@akermanhukuk.com

Sunucu / Hosting
İstanbulDC Veri Merkezi Ltd. Şti.
Tel: +90(212) 920 00 00
E-posta: info@istanbuldc.com

Basın Bültenleri
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki e-posta adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@turizmtatilseyahat.com

Yayın Hakları
Copyright © 2006 turizmtatilseyahat.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. turizmtatilseyahat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar turizmtatilseyahat.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

turizmtatilseyahat.com Anadolu Ajansı (AA) Resmi Abonesidir.
Tel: +90(312) 999 20 00
E-posta: yenimedya@aa.com.tr

Hukuka Aykırılık Bildirimi
Firmamıza ait olan www.turizmtatilseyahat.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@turizmtatilseyahat.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

@TurizmTatilSeyahat iletişim

Araç çubuğuna atla