Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zürih ve İzmir arası direkt uçuşlar başladı

03 Temmuz, 2015 | 09:53

İsviçre’nin ulusal havayolu şirketi SWISS, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Zürih’e direkt uçuşlarına başladı.

TAV Havalimanları’ndan yapılan açıklamaya göre, Adnan Menderes Havalimanı’na dün saat 20.10’da inen 152 yolcu ve kabin ekibi, havalimanı yetkilileri tarafından çiçeklerle karşılandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Ege Genel Müdürü Erkan Balcı, şunları kaydetti:

“Ülkenin en önemli turizm ve ticaret kentleri arasında yer alan İzmir, uçuş ağımıza eklediğimiz yeni destinasyonlarla dünyaya açılıyor. Bugün Adnan Menderes Havalimanı’ndan, yurt içinde 20 ve yurt dışında 28 ülkede 75 destinasyona direkt uçuş gerçekleştiriyoruz. Son olarak, İzmir ve İsviçre’nin en büyük kenti Zürih’i birbirine bağlayan SWISS’in seferlerinin başlamasından memnuniyet duyuyoruz.”

SWISS, Adnan Menderes Havalimanı’ndan Zürih’e 24 Ekim tarihine kadar salı, perşembe ve cumartesi olmak üzere haftada üç gün Airbus 320 tipi uçakla karşılıklı direkt sefer gerçekleştirecek. Adnan Menderes Havalimanı’nda hizmet sunulan yolcu sayısı 2014’te bir önceki yıla göre yüzde 7 artış göstererek yaklaşık 11 milyona ulaştı. Havalimanı, aynı dönemde yüzde 7 artışla 74 bin 48 uçuşa ev sahipliği yaptı (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İsviçre, İsviçre izmir, İsviçre turu, İsviçre Zürih, İsviçre zürih turu, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, SWISS, SWISS izmir, TAV, TAV Havalimanları, Zürih, Zürih izmir, Zürih uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları