Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zeytinli Rock Festivali seyirci rekoru kırdı

30 Ağustos, 2016 | 10:13

Zeytinli Rock Festivali Balıkesir’in Edremit ilçesinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali, 100 binin üzerinde katılımla kendi rekorunu kırdı.

5 gün boyunca görkemli bir müzik şölenine sahne olan Zeytinli Rock Festivali sona erdi. Zeytinli beldesindeki Dalyan sahilinde gerçekleştirilen festivalin son gününde Pentagram, Hayko Cepkin, Kurban, Metin Türkcan, Black Tooth ve Serkan Ferhat sahneye çıktı.

zeytinli-rock-festivali-rekor

Zeytinli Rock Festivali 100 binden fazla kişiyi ağırladı ve kendi seyirci rekorunu kırdı.

Zeytinli Rock Festivali kapsamında Selda Bağcan, Duman, Şebnem Ferah, Athena ve Teoman gibi birçok ünlü sanatçı da sahne aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Athena, Balıkesir, Duman, Edremit, Hayko Cepkin, Kurban, Metin Türkcan, Pentagram, Şebnem Ferah, Selda Bağcan, Zeytinli Rock Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları