Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zelve’de tarihi karar, Kültür ve Turizm Bakanlığı şimdi ne yapacak?

02 Ekim, 2009 | 16:16

Zelve İnşaat Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sit alanı olan Nevşehir’deki Zelve Vadisi’nde Peribacalarının hemen yanında başlattığı betonarme bina inşaatında önemli bir gelişme yaşandı.

1995 yılında planlanan ve bu yıl uygulamaya konulan proje, AK Parti’li Avanos Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nı da karşı karşıya getirmiş, belediye inşaatı mühürlemişti.

Kızılırmak Avanos gazetesinin haberine göre ise Zelve örenyeri girişinde yapılan çirkin betonlaşmaya Avanos Belediyesi yıkım kararı aldı.

Kararın ilgili kurumlara bildirilerek 1 aylık sürede yıkımın gerçekleştirilmesinin istendiği belirtildi.

AKP’li Avanos Belediyesi’nin bu hamlesinden sonra Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın ve bakanlığın tepkisi merakla bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKP, Avanos, Avanos Belediyesi, Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Peribacaları, Peribacaları inşaat, Peribacalarının dibinde inşaat, Turizm Haberleri, Zelve, Zelve İnşaat, Zelve Örenyeri, Zelve Vadisi, Zelve'de inşaat, Zelve'de Turizm Bakanlığı inşaatı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları