Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zeki Müren Bodrum’da anıldı

25 Eylül, 2009 | 12:57

Zeki Müren Türkiye’nin sanat güneşi Zeki Müren, ölümünün 13. yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen konserle anıldı.

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde düzenlenen konserde, Zeki Müren’in Sanatını ve Müziğini Koruma ve Yaşatma Derneği Türk Müziği Korosu ile TRT Türk Müziği Sanatçıları Canan Sezgin Geylan ve Bekir Ünlü Ataer, sanatçının şarkılarını seslendirdi.

Konseri, aralarında eski bakanlardan İstemihan Talay, İmren Aykut, Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir’in de bulunduğu çok sayıda kişi izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bekir Ünlü Ataer, Bodrum, Bodrum Otelleri, Bodrum'da etkinlikler, Canan Sezgin Geylan, Feridun Cemal Özdemir, İmren Aykut, İstemihan Talay, Türk Eğitim Vakfı, Zeki Müren, Zeki Müren Anma Konseri, Zeki Müren'in Sanatını ve Müziğini Koruma ve Yaşatma Derneği,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları