Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zeki Alasya hayatını kaybetti

08 Mayıs, 2015 | 09:04

Türk sinema ve tiyatrosunun usta ismi Zeki Alasya, tedavi gördüğü hastanede 72 yaşında hayatını kaybetti.

Karaciğer hastalığı sebebiyle bir süredir tedav gören Zeki Alasya, bugün sabah saatlerinde kaldığı hastanade yaşamını yitirdi. Usta oyuncu, 72 yaşındaydı.

Hastaneden yapılan açıklamada, “Karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan 2015 tarihinden beri tedavisi devam etmekte olan Zeki Alasya bugün saat 10:32’de vefat etmiştir” denildi.

Zeki Alasya’nın en yakın dostu Metin Akpınar, yaptığı açıklamda “Yarımdı, benim canımdı, büyük kayıp. Karaciğeri iflas etmişti. Doktorlar çok uğraştılar. Son zamanlarda hoş tutmaya çalıştık. Son iki gündür yanındaydım, çok sevdiği bir yemek vardı, ona bir tencere yapıp götürdüm” dedi.

Alasya ile birlikte birçok yapımda rol alan sanatçı Müjdat Gezen ise “Bir kardeşimi kaybettiğim için çok kötüyüm. Söyleyecek fazla bir şey bulamıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Zeki Alasya, Zeki Alasya dizileri, zeki alasya filmleri, Zeki Alasya haberleri, Zeki Alasya hayatı, Zeki Alasya hayatını kaybetti, Zeki Alasya kimdir, Zeki Alasya öldü, Zeki Alasya son dakika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları