Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zazie, İtalyan ve Fransız mutfağını tanıtmaya devam ediyor

29 Nisan, 2010 | 14:49

Harika pizzaları başta olmak üzere seçkin menüsüyle kısa zamanda İstanbul’un en iyileri arasına giren Zazie, şimdi de Fransız şarapları menüsü ile dikkat çekiyor.

Pizzaları ve dünya mutfağından sunduğu tatların yanı sıra şarap menüsü ile de öne çıkan Zazie’de, “Dünyanın Şarabı” ayları, üzüm bağlarıyla ünlü Fransa ile devam ediyor. Mayıs ayı boyunca Zazie’de, şarap denilince ilk akla gelen Fransız şarapları özel fiyatlarla sunulacak.

1-31 Mayıs tarihleri arasında Zazie’de şarap tutkunlarının vazgeçilmez tercihi dünyaca ünlü Fransız şaraplarından;
– beyaz şarap olarak La Poule Blanche ve D. Gassac Chardonnay,
– rose olarak Le Poussin Rose,
– kırmızı şarap olarak La Coq Rouge ve Chateau Bellegrave Medoc Cru Bourgeois’yi ister kadeh ister şişe ile tadabilirsiniz.

Seçilen Fransız şarapları için Zazie’nin lezzet önerileri arasında; beyaz şaraplarla Levrek İstanbul, rose şarapla Shanghai Prawns, kırmızı şaraplarla ise Robespierre bulunuyor.

Ayrıca Time Out İstanbul/Miller Yeme-İçmeÖdülleri’nde En İyi Yeni Restoran ödülünün de sahibi olan Zazie, yemek sektöründe gayet başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransız mutfağı, Fransız Şarapları, Göztepe Zazie, Issız Adam Restaurant, Nişantaşı Zazie, Restaurant Zazie, Restaurant Zazie bağdat Caddesi, Restaurant Zazie Nişantaşı, Zazie, Zazie Fransız mutfağı, Zazie Fransız Şarapları, Zazie İtalyan Mutfağı, Zazie Pizzaları, Zazie Restaurant, Zazie Restaurant Haberleri, Zazie Yemekler,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları