Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zazie, İtalyan ve Fransız mutfağını tanıtmaya devam ediyor

29 Nisan, 2010 | 14:49

Harika pizzaları başta olmak üzere seçkin menüsüyle kısa zamanda İstanbul’un en iyileri arasına giren Zazie, şimdi de Fransız şarapları menüsü ile dikkat çekiyor.

Pizzaları ve dünya mutfağından sunduğu tatların yanı sıra şarap menüsü ile de öne çıkan Zazie’de, “Dünyanın Şarabı” ayları, üzüm bağlarıyla ünlü Fransa ile devam ediyor. Mayıs ayı boyunca Zazie’de, şarap denilince ilk akla gelen Fransız şarapları özel fiyatlarla sunulacak.

1-31 Mayıs tarihleri arasında Zazie’de şarap tutkunlarının vazgeçilmez tercihi dünyaca ünlü Fransız şaraplarından;
– beyaz şarap olarak La Poule Blanche ve D. Gassac Chardonnay,
– rose olarak Le Poussin Rose,
– kırmızı şarap olarak La Coq Rouge ve Chateau Bellegrave Medoc Cru Bourgeois’yi ister kadeh ister şişe ile tadabilirsiniz.

Seçilen Fransız şarapları için Zazie’nin lezzet önerileri arasında; beyaz şaraplarla Levrek İstanbul, rose şarapla Shanghai Prawns, kırmızı şaraplarla ise Robespierre bulunuyor.

Ayrıca Time Out İstanbul/Miller Yeme-İçmeÖdülleri’nde En İyi Yeni Restoran ödülünün de sahibi olan Zazie, yemek sektöründe gayet başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransız mutfağı, Fransız Şarapları, Göztepe Zazie, Issız Adam Restaurant, Nişantaşı Zazie, Restaurant Zazie, Restaurant Zazie bağdat Caddesi, Restaurant Zazie Nişantaşı, Zazie, Zazie Fransız mutfağı, Zazie Fransız Şarapları, Zazie İtalyan Mutfağı, Zazie Pizzaları, Zazie Restaurant, Zazie Restaurant Haberleri, Zazie Yemekler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları