Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zanzibar’da Su Altı Otel Seçeneği

30 Ocak, 2014 | 17:19

zanzibar-su-alti-oteli-34

Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı bölgelerinde, İskandinavya’da ve Maldivler’de bulunan, seyahat tutkunlarının bazıları için müthiş bir keyif olan su altı otellerin bir diğeri de ünlü Zanzibar’ın ünlü Pemba Adası’nda

NationalTurk’ün haberine göre; Afrika’nın Zanzibar bölgesinde Kasım ayından bu yana resmi olarak ziyaretçi kabul eden Manta Resort’un bir odası da su altı odalardan. İsterseniz konaklama sırasında su altı yaşamını keşfedebilirsiniz. Burada ahtapot ve pek çok su altı canlılarını görmek mümkün. Yine dilerseniz üst kata çıkarak, su seviyesine gelebilir ve tatilinize otelin diğer 17 odasındaki ziyaretçiler gibi devam edebilirsiniz.

Safarilerin keyifli olduğu, doğal yaşamın tüm zarafetini ve inceliklerini deneyimleyebileceğiniz Zanzibar, su altı otel seçeneğiyle sıra dışı bir tatilin kapılarını aralıyor.

Zanzibar Turları için tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Hint Okyanusu, manta resort, Pemba Adası, su altı otel, su altı otel maldivler, su altı otel pembe adası, su altı zanzibar, Zanzibar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları