Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Zanzibar’da Su Altı Otel Seçeneği

30 Ocak, 2014 | 17:19

zanzibar-su-alti-oteli-34

Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı bölgelerinde, İskandinavya’da ve Maldivler’de bulunan, seyahat tutkunlarının bazıları için müthiş bir keyif olan su altı otellerin bir diğeri de ünlü Zanzibar’ın ünlü Pemba Adası’nda

NationalTurk’ün haberine göre; Afrika’nın Zanzibar bölgesinde Kasım ayından bu yana resmi olarak ziyaretçi kabul eden Manta Resort’un bir odası da su altı odalardan. İsterseniz konaklama sırasında su altı yaşamını keşfedebilirsiniz. Burada ahtapot ve pek çok su altı canlılarını görmek mümkün. Yine dilerseniz üst kata çıkarak, su seviyesine gelebilir ve tatilinize otelin diğer 17 odasındaki ziyaretçiler gibi devam edebilirsiniz.

Safarilerin keyifli olduğu, doğal yaşamın tüm zarafetini ve inceliklerini deneyimleyebileceğiniz Zanzibar, su altı otel seçeneğiyle sıra dışı bir tatilin kapılarını aralıyor.

Zanzibar Turları için tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Hint Okyanusu, manta resort, Pemba Adası, su altı otel, su altı otel maldivler, su altı otel pembe adası, su altı zanzibar, Zanzibar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları