Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cennet Zanzibar’da ayaklarınızın altında

19 Kasım, 2013 | 17:36

zanzibar

Zanzibar açıklarındaki Manta Resort Otel, okyanusun derinliklerinde güne başlamak ve muhteşem bir deneyim yaşamak isteyenleri ağırlıyor.

Size özel, romantik, macera dolu ve spor sporlarını deneyebileceğiniz Doğu Afrika’nın en güzel adası sizleri bekliyor: Zanzibar Pemba Adası. Adanın en büyüleyici otellerinden Manta Resort otelin altı yeni deniz manzaralı villası bulunuyor. Klimalı villa tipi odalar muhteşem dekorasyonu ve tarzıyla da ziyaretçileri büyülüyor. Terasında okyanus manzarası eşliğinde güneşin batışını izleyebileceğiniz  Zanzibar Manta Resort Otel’de her şey dahil hizmet verilmektedir.

Su altı odası bulunan cennet otel Zanzibar Manta Resort Otel

Hayatınızın en büyük maceralarından birini yaşayacağınız Manta Resort’un ziyaretçilerine en büyük hizmeti sualtı dünyasının eşsiz manzarasını deneyimleyebileceğiniz özel su altı odası. Özellikle deniz ve doğal yaşam meraklılarının ilgisini çeken bu nefes kesici odada sualtında yaşayan canlıları izleyerek uykuya dalabilirsiniz.

Pemba Adası’na destek olan Zanzibar oteli

Zanzibar Manta Resort oteli aynı zamanda Pemba adasının gelişmelerini, turizm süreçlerini ve yerel halka destek programlar amaçlı olarak her sene yapılan Kwanini Konferansına da ev sahipliği yapıyor. Otelin girişinde bulunan Manto Curio dükkanı Zanzibar yerel halının elleriyle yaptığı ürünlerin satışını yapıyor.

Zanzibar seyahatleri için tıklayınız.

zanzibar manta resort

 

 

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kwanini, manta resort, manta resort otel, pemba, Pemba Adası, su altı oda, Zanzibar, Zanzibar Otel, zanzibar su altı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları