Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yüzlerce Dansçı Mallorca´dan Antalya´ya  Dans Ederek Gelecek

01 Ağustos, 2017 | 15:56

Lets Dance

Yüzlerce Dansçı Mallorca´dan Antalya´ya  Dans Ederek Gelecek

25 Ekim 2017 tarihinde Palma de Mallorca´dan hareketle Antalya´ya gidecek olan “Mein Schiff 5” adlı kruvaziyer gemisinde ön planda olacak konu danstır. Bir taraftan “Flying Steps”, “Let´s Dance” ve “Got to Dance” gibi grupların dansın uluslararası yıldızları her akşam şovlarını sunarken bu yıldızlar gündüzleri de yolculara yeni danslar öğretecek.

Televizyondan da tanınan birçok dans yıldızlarının arasında Massimo Sinató, Rebecca Mir, Sarah Latton, Josephine Radke ve Timo Bartel gibi adlar gösterilmektedir. Bunların yanısıra Berlin kökenli “Flying Steps” grubu “kentli dans” şovlarını ve sevilen “bireysel şov konseptlerini” tanıtacaklar.

Kaynak; 1 , 2

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Dansçı, Mallorca,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları