Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yüzer Sergi projesi Denizli’de tanıtıldı / Turizm Haberleri

04 Şubat, 2011 | 15:20

Yüzer Sergi projesi Denizli’de tanıtıldı / Turizm Haberleri

Türkiye Yüzer Sergisi Organizasyon Komitesi Başkanı Oktay Ülkügüner, Avrupa Birliği (AB)’ne Türkiye’yi, turizm ve ihracat potansiyelini tanıtacaklarını söyledi. Oktay Ülkügüner, Denizli Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda Yüzer Sergi projesini tanıttı. Proje çerçevesinde 14 AB ülkesinin 15 limanında ikişer gün kalacak iki feribotla tanıtım yapacaklarını söyledi.

Ülkügüner, “Proje, Türkiye’nin AB’nin tam üyelik sürecine katkı sağlamak amacıyla AB Genel Sekreterliği’nin desteği ve işbirliğinde, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın koordinesinde hazırlanıyor. 4 Nisan 2011’de Yunanistan’dan başlayacak program, 19 Mayıs’ta İsveç’te sona erecek.” dedi.

Türkiye’nin, bazı AB ülkelerinin tereddütlerinin çok ötesinde gelişmiş bir ülke olduğunun bu projeyle gösterileceğini vurgulayan Oktay Ülkügüner, “Türkiye ekonomi, siyaset, sanayi ve turizm gibi her alanda gelişmiş, dünyada saygın bir ülkedir. AB’ye, bu saygınlığa sahip ülkemizi gerçek yüzüyle tanıtmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. İkinci tanıtım toplantısının Denizli’de düzenlendiğini ifade eden Ülkügüner, projenin amacına ulaşacağına inancını dile getirdi. Bu arad tanıtım toplantısına katılımın az olması dikkat çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
denizli, Denizli Haberleri, Oktay Ülkügüner, Turizm Haberleri, Yüzer Sergi projesi, Yüzer Sergi projesi Denizli, Yüzer Sergi projesi Denizlide, Yüzer Sergisi Organizasyon Komitesi Başkanı Oktay Ülkügüner,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Evgeniya
10 Haziran, 2014

Hi!!!I’m looking for any contact of Ulkuguner, I’m looking for him more than 10 years. Please help us to connect. Evgeniya Bibik. Thank you.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Haziran 10th, 2014 at 12:17 Evgeniya mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları