Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmci Yusuf Aydoğdu, rehber Dilek Timur’u öldürüp intihar etti!

26 Aralık, 2009 | 12:22

Dilek Timur Yusuf Aydoğdu Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde tur şirketi sahibi Yusuf Aydoğdu (34), sevgilisi olduğu iddia edilen turizm rehberi 29 yaşındaki Dilek Timur’u bir otel odasında öldürdükten sonra intihar etti.

Dün gece (Cuma) saat 23.45’de Marmaris’in Armutalan Mahallesi Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan Villa Söl Apart Otel’de meydana gelen olayda evli ve 1 çocuk babası işadamı Yusuf Aydoğdu, 6 yıldır sevgili olarak yaşadığı Dilek Timur ile dün akşam telefonda tartıştı.

Daha sonra otele giden Aydoğdu, Dilek Timur’un 2’nci kattaki odasına gitti. Kapıyı çalan Aydoğdu, Timur’un “Gelme seni istemiyorum” sözleri üzerine kapıya omuz atarak içeri girdi. Bir süre tartışan sevgililerin sesini duyan otel görevlisi, 2’nci kata çıkarken, 3 el silah sesi duydu. Silah sesini duyan otel görevlisi polisi arayıp durumu bildirdi. Odaya giden görevli, kapıyı açmaya çalıştı. Kapıyı iten görevli eşikte Dilek Timur’un cesedini gördü. Olay yerine gelen polis ekipleri, kapı eşiğinde bulunan cesetten dolayı içeri giremeyerek otelin dışından merdiven dayayarak içeri girdi. Otele gelen polis Olay İnceleme, Adli Tıp doktoru, Marmaris Devlet Hastanesi’nden uzman doktor ve Nöbetçi Savcı olay yerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemeler sonunda Dilek Timur’un sırtında 2 dum dum kurşunu izine rastlanırken, Yusuf Aydoğdu’nun çenesinin altına dayayıp bir el ateş ederek intihar ettiği tespit edildi. Yapılan incelemelerden sonra Timur ve Aydoğdu’nun kesin ölüm nedenlerinin anlaşılması için, otopsi yapılmak üzere özel donanımlı bir araçla İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

2005 yılından bu yana Dilek Timur ve Yusuf Aydoğdu’nun, tehdit, darp ve rahatsız ediyor şeklindeki suçlamalarla birbirlerinden Marmaris Çarşı Polis Merkezi’nde 8 kere davacı şikayetçi olarak ifade verdikleri belirtildi. En son 15 Aralık 2009 günü Dilek Timur’un, Aydoğdu’dan kendisini tehdit edip dövdüğü gerekçesiyle Çarşı Polis Merkezi’nde ifade vererek davacı şikayetçi olduğu, Yusuf Aydoğdu’nun eşinin 1 ay önce, Marmaris Çarşı Polis Merkezi’ne gelerek Dilek Timur hakkında ‘Eşimle birlikte oluyor, evime telefon açarak ahlaksızca konuşuyor’ suçlamasıyla şikayetçi olduğu belirtildi.

“ALLAH KİMSEYİ MUTSUZ ETMESİN”
Marmaris’te yaz aylarında yapılan cip safari turlarında hem şoförlük hem de rehberlik yaptığı belirtilen Dilek Timur’un, bir internet sitesindeki sayfasına Yusuf Aydoğdu ile beraber bir restoranda çektirdiği fotoğrafı yüklediği, daha sonra da fotoğrafın altına ‘Hayatımın anlamı’ diye yazdığı, buna gelen bir yoruma da cevaben ‘Teşekkür ederim. Ben de onunla mutlu oluyorum. Allah kimseyi mutsuz etmesin’ karşılığını verdiği bildirildi.

DİLEK’İN ANNE VE BABASI HASTANEYE KALDIRILDI

Kızlarının öldürüldüğünü akrabalarının aracılığı ile öğrenen kanser hastası annesi 59 yaşındaki Aynur Timur ve babası 60 yaşındaki Nihat Timur fenalaşarak Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayrıca Yusuf Aydoğan’ın kız kardeşi ve yakın akrabaları olayın meydana geldiği otel önüne geldi. (Milliyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dilek Timur, Dilek Timur Cinayet, Marmaris, Marmaris Cinayeti, Marmaris İntihar, Marmaris’te Cinayet, Yusuf Aydoğdu, Yusuf Aydoğdu Cinayet, Yusuf Aydoğdu İntihar,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
MESUT ERENLER
02 Haziran, 2010

dilek timur için çok şey söylendi yuva bozan gibi ben o insanı 7 seneden beri tanıyorum ve biliyorumkı çok uzak durmak istedi çok çabaladı gönlünden bilerek bir insana zarar verecek bir kalbi yoktu tam tersi herkeze dostça yaklaşan ve kimseyle dargın kalamayan ailesinı ve dostlarını çok seven bir insandı kurtulmak için nekadar çaba göstersede başaramadı sizden ricam lütfen bu şekılde haberlerle geride kalan ve şuan ciyerleri yanan insanları düşünüp manşetınızı ona göre yapmanız mekanın cennet olsun canım kardeşim

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Haziran 2nd, 2010 at 02:16 MESUT ERENLER mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları