Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi Termal ve SPA Otellerde haftasonu kaçamakları

14 Kasım, 2011 | 17:49

Hafta sonu kaçamakları, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, sakin bir hafta sonu geçirerek yeni haftaya zinde başlamak isteyenlerin ilk tercihleri İstanbul ‘a yakın bölgelerde bulunan SPA ve Termal Oteller.

Yurtiçi SPA ve Termal oteller ile hem ruhunu hem de bedenini dinlendirmek isteyen misafirlerini ağırlayan özellikle İstanbul ‘a yakın bölgelerde bulunan tesisler misafirlerinin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmelerini sağlıyorlar.

Özellikle termal otellerde uygulanan bir çok promosyon hafta sonu tatilcileri tarafından tercih ediliyor. Haftasonu kaçamakları için termal ve spa otelleri tercih eden yolcular hem doğa ile başbaşa bir tatil geçirebiliyor hemde otellerin uyguladıkları muhteşem promosyonlardan yararlanabiliyorlar. Bir çok tesisin uyguladığı konaklama fırsatları konukları haftasonu tatili ve ya kısa tatiller yapmaya teşvik ediyor. Bu durumdan hem konaklama tesisleri hemde konaklayan misafirler oldukça memnun.

İstanbul’ a yakın otellerden muhteşem kampanyalar

İstanbul’a yakın termal ve SPA otellerin kampanyaları ilede cazibe merkezleri halinde.   İstanbul ‘a yakın oteller doğa ile başbaşa, şehirde fakat şehrin dışında tatil geçirmek isteyenlere özel hazırlanılan hafta sonu turları ve konaklama alternatifleri ile misafirlerine evlerindeki konforu ve huzuru yaşatıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hafta sonu kaçamakları, Haftasonu Tatili, Haftasonu Turları, İstanbul ' a yakın termal oteller, İstanbul' a yakın oteller konaklama fırsatları, İstanbul'a yakın SPA, İstanbul'a yakın termal, konaklama fırsatları, Sapanca, SPA oteller, Termal Oteller, Yurtiçi SPA Oteller, yurtiçi termal oteller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları