Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi otellerde Ramazan indirimi

01 Ağustos, 2011 | 12:18

Yurtiçi otellerde Ramazan özel büyük indirimler ve otel fırsatları başladı…

Ramazan ayının ağustosa denk gelmesiyle beraber yurtiçi tatil tesislerinde büyük indirimler yapılmaya başlandı.

Yurtiçi otellerinin özel fırsatlarından yararlanmak isteyen tatilciler ise ağustos ayında ucuz tatil yapma keyfini yaşamak için seyahat acentelerinin yollarını tutuyorlar.

Deniz kum güneş tatilinin en güzel yaşanabileceği aylardan bir tanesi olan ağustos ayında bu sene fiyatlar ramazan dolayısıyla adeta dibe vurdu.  İç pazarda en yüksek sezonlardan bir tanesi olan ve her sene fiyatların tavan yaptığı ağustos ayı bu sene tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Muhteşem indirimlerle yurt içi tatil fırsatlarını yakalamak isteyenler ise son dakika rezervasyonlarını yaptırıyorlar.

Ağustosta muhteşem yurtiçi tatil fırsatları

Ağustos ayına özel indirimler ile yurt içi otel ve konaklama fırsatlarını değerlendirmek isteyenler ramazan dolayısıyla düşen fiyatları değerlendirerek  yaz tatillerini güneşin en güzel olduğu zamanlarda en ekonomik fiyatlardan yapıyorlar.

Okullarında Ramazan Bayramından sonra açılıyor olması misafirlerin ağustos ayında hem daha uzun hem de daha ekonomik yurtiçi tatil fırsatları sunuyor.

Ramazanda indirimli oteller yoğun ve yorucu bir çalışma hayatı içerisinde olanlara ucuza tatil yapma keyfini yaşatıyor. Ege Otelleri ve Akdeniz Otellerinin yanı sıra İstanbul ‘a yakın bölgelerdeki otellerde de indirimler başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Otelleri, Ege Otelleri, İstanbul 'a yakın bölgeler, konaklama fırsatları, otel fırsatları, Ramazanda indirimli oteller, Ucuz Tatil, ucuza tatil, yurt içi tatil fırsatları, Yurtiçi Oteller, Yurtiçi otellerde Ramazan indirimi, Yurtiçi tatil fırsatları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları