Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi otel promosyonları eylül ayı konaklama fırsatları

14 Eylül, 2011 | 10:42

Yurtiçi otel promosyonları ve eylül ayı konaklama fırsatları devam ediyor. Yurtiçi SPA Otelleri, İstanbul ‘ a yakın bölge otelleri ve ege otellerinin hazırladığı promosyonlarla yazın son günlerinde tatil yapmak isteyenlere muhteşem konaklama fırsatları sunuluyor.

Yurtiçi otel promosyonları eylül ayı konaklama fırsatları son sürat devam ediyor. Yazın bu son günlerinde hem deniz kum güneş tatili hemde Yurtiçi termal ve SPA Otelleri sundukları konaklama fırsatları ile herkese tatil imkanı sunuyorlar.

Bir çok tesisin hazırladığı 7 gece kal 5 gece öde, 4 gece kal 3 gece öde gibi kampanyalarının yanı sıra misafirlerine huzurlu ve konforlu tatil imkanları da sunuyorlar.

İstanbul ‘ a yakın termal SPA otellerden birtanesi olan Güral Sapanca Wellness Park haftaiçi ve  haftasonu hazırladığı özel paketlerle hem bedeni hemde ruhu dinlendirmeyi hedeflerken Ege’ nin vazgeçilmezlerinden olan Sheraton Çeşme Otel 13-18 Eylül 2011 tarihleri arasında 6 gece kal 5 gece öde,  5 gece kal 4 gece öde, 4 gece kal 3 gece öde, 3 gece kal 2 gece öde kampanyaları ile en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güral Sapanca, Güral Sapanca Wellness Park, İstanbul ' a yakın termal oteller, İstanbul ' a yakın termal SPA oteller, konaklama fırsatları, Otel Promosyonları, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Otel, stanbul ' a yakın bölge otelleri, Yurtiçi otel promosyonları, Yurtiçi promosyonları, Yurtiçi SPA Otelleri, Yurtiçi termal Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları