Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi otel promosyonları devam ediyor

09 Eylül, 2011 | 11:23

Yurtiçi otel promosyonları Ramazan Bayramı sonrasında da devam ediyor. Herkes tatil yapabilsin diye muhteşem konaklama fırsatları, otel promosyonları devam ediyor.

Yurtiçi konaklama fırsatları bayram öncesi ve  bayram sonrası hızla sürüyor. Yurtiçi otelleri promosyonları ile yaz aylarında tatile çıkamayanları da düşünerek birbirinden cazip tekliflerin yanı sıra fırsatlar sunarak misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlıyorlar.

İstanbul’ a yakın otellerin yanı sıra Ege  Otelleri, Akdeniz  Otelleri de özel promosyonlu fiyatları,  konaklama fırsatlarına eylül ayında devam ediyor.  Sonbaharın yaklaşması ile yurtiçi termal otellere gösterilen ilgi artarken yazın son günlerinde deniz kum güneşin tadını çıkarmak isteyenler ege,  akdeniz otellerini tercih ediyorlar.

Eylül ayına özel konaklama fırsatları

Yuriçi oteller promosyonları ile dikkat çekiyor. Eylül ayına özel hazırlanan tatil promosyonlarının yanı sıra özellikle İstanbul ‘ a yakın otellerde başlatılan haftaiçi – hafta sonu kampanyaları da şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul ‘ a yakın termal otellerden birtanesi olan Güral Sapanca Wellness Park hem haftaiçi hem de haftasonu hazırladığı özel paketlerle hem bedeni hemde ruhu dinlendirmeyi hedeflerken Ege’ nin vazgeçilmezlerinden olan Sheraton Çeşme Otel 13-18 Eylül 2011 tarihleri arasında 6 gece kal 5 gece öde,  5 gece kal 4 gece öde, 4 gece kal 3 gece öde, 3 gece kal 2 gece öde kampanyaları ile en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güral Sapanca, Güral Sapanca Wellness Park, İstanbul' a yakın oteller, konaklama fırsatları, Otel Promosyonları, özel konaklama fırsatları, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Oteli, Sheraton Çeşme Promosyonları, Yuriçi oteller promosyonları, Yurtiçi konaklama fırsatları, Yurtiçi otel, Yurtiçi otel promosyonları, yurtiçi termal oteller,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları