Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi kayak turları için sömestre tatili bekleniyor

16 Ocak, 2013 | 12:27

Sömestre tatili kayak turları Yurtiçi kayak turları için haftasonu kayak keyfi ile yetinmeyen tatilciler sömestre tatilini iple çekiyor.

Sömestre tatiline sayılı günler kala kayak turlarına ilgi devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışı kayak turlarını tercih eden tatilciler kayak yapmanın tadını daha uzun süre çıkarmak için sömestre tatilini bekliyorlar.

Yurtiçi kayak merkezi otelleri  bu sene ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtirken pistleri ile de memnuniyeti en üst seviyelere çıkarıyor.

Sömestir kayak turları ile yurtiçinde Uludağ, Kartepe, Kartalkaya, Erciyes, Sarıkamış en çok tercih edilen bölgelerin başında gelirken yurtdışı kayak merkezlerinden İsviçre St Moritz, Fransa Courchevel, İtalya Sestriere, Avusturya Salzburg ve Balkanlar ‘da Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi kayak destinasyonları bu yıl revaçta. Özellikle Balkanlar’daki kayak merkezleri için vize gerekmediğinden Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi bölgeler vize ile zaman kaybetmek istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes, haftasonu kayak, Kartalkaya, Kartepe, Kayak turları, Sarıkamış, Sömestre kayak turları, Sömestre Tatili, Uludağ, Yurtiçi kayak, Yurtiçi kayak merkezi, Yurtiçi kayak otelleri, Yurtiçi kayak turları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları