Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi kayak turları için sömestre tatili bekleniyor

16 Ocak, 2013 | 12:27

Sömestre tatili kayak turları Yurtiçi kayak turları için haftasonu kayak keyfi ile yetinmeyen tatilciler sömestre tatilini iple çekiyor.

Sömestre tatiline sayılı günler kala kayak turlarına ilgi devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışı kayak turlarını tercih eden tatilciler kayak yapmanın tadını daha uzun süre çıkarmak için sömestre tatilini bekliyorlar.

Yurtiçi kayak merkezi otelleri  bu sene ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtirken pistleri ile de memnuniyeti en üst seviyelere çıkarıyor.

Sömestir kayak turları ile yurtiçinde Uludağ, Kartepe, Kartalkaya, Erciyes, Sarıkamış en çok tercih edilen bölgelerin başında gelirken yurtdışı kayak merkezlerinden İsviçre St Moritz, Fransa Courchevel, İtalya Sestriere, Avusturya Salzburg ve Balkanlar ‘da Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi kayak destinasyonları bu yıl revaçta. Özellikle Balkanlar’daki kayak merkezleri için vize gerekmediğinden Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi bölgeler vize ile zaman kaybetmek istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes, haftasonu kayak, Kartalkaya, Kartepe, Kayak turları, Sarıkamış, Sömestre kayak turları, Sömestre Tatili, Uludağ, Yurtiçi kayak, Yurtiçi kayak merkezi, Yurtiçi kayak otelleri, Yurtiçi kayak turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları