Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi kayak merkezlerinde son durum

31 Aralık, 2015 | 08:44

kayak merkezleri kar kalınlıkları Kar yağışını etkisini artırmasıyla bilrikte Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar seviyeleri de istenilen düzeye gelmeye başladı.

Yurt genelindeki kar yağışı kış turizmini hareketlendirdi. Kayak merkezlerinde yükselen kar seviyesi hem işletmecileri hem de kayakseverleri sevindirdi. Özellikle yıbaşında yurtiçi kayak otelleri ni tercih edenler keyifli bir tatil geçirecekler gibi.

İşte Kayak merkezlerindeki kar kalınlıklarında son durum;

Kayak merkezleri arasında en fazla kar kalınlığı 80 santimetreyle Erzurum Konaklı’da ölçüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki verilere göre, Türkiye genelinde en fazla kar kalınlığı 80 santimetreyle Erzurum Konaklı’da belirlendi.

Bu merkezleri 79 santimetre ile Kartalkaya, 72 santimetre ile Palandöken, 26 santimetre ile Ilgaz, 22 santimetre ile Kartepe, 21 santimetre ile Sarıkamış’taki Cıbıltepe, 17 santimetre ile Uludağ, 16 santimetre ile Yıldıztepe, 15 santimetre ile Ergan, 10 santimetre ile Ladik, 8 santimetre ile Erciyes Kayak Merkezi izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
erzurum kayak merkezleri, Kartalkaya, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak merkezleri kar kalınlığı, Kayak Otelleri, Palandöken, Uludağ, Uludağ Kayak, Yurtiçi kayak, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları