Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi Kayak Merkezleri’nde son durum

08 Aralık, 2015 | 10:54

 Kayak Merkezi Kış tatili denildiğinde akla ilk gelen kuşkusuz kayak merkezleri oluyor. Peki şuan Yurtiçi Kayak Merkezleri’ndeki kar kalınlıkları ne durumda. İşte cevabı…

Karla kaplı dağlarda kayak yapmanın keyfi bir başka oluyor. Kayağın yanı sıra snowboard, safari, kar motosikleti, kızak ve yürüyüş de kışın yapılabilecek heyecanlı aktiviteler arasında.

Yurtiçinde tüm bunları yapabileceğiniz çok sayıda kayak merkezi bulunuyor. Kayakseverlerin tatil öncesi merak ettiği en öenmli şey Kayak Merkezleri‘nde kar kalınlığı.

Metoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, Kartalkaya, Uludağ, Palandöken gibi tatilcilerin daha çok tercih ettiği merkezlerde kar kalınlıkları, kayak tutkularına tatmin edecek seviyelere ulaştı.

yurtici-kayak-merkezleri

Son verilere göre, en yüksek kar kalınlığı 57 santimetre ile Köroğlu dağlarındaki Kartalkaya Kayak Merkezi‘nde ölçüldü. Kartalkaya Kayak Merkezi’ni sırasıyla Erzurum Konaklı Kayak Merkezi (35cm), Palandöken Kayak Merkezi (32cm) ve Ilgaz Kayak Merkezi (31cm) takip ediyor.

Yurtiçi Kayak Otelleri & Kayak Turları için Tıklayın 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ilgaz Kayak Merkezi, Kartalkaya, Kartalkaya Bolu, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak turları, Palandöken Kayak Merkezi, Yurtiçi kayak, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları