Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtiçi erken rezervasyon fırsatları başladı

10 Mart, 2010 | 08:43

Yurtiçi erken rezervasyon fırsatları tatil severleri sevindireceğe benziyor. Yaz dönemi yaklaşırken tatillerini yurtiçinde geçirmek isteyenler, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için rezervasyonlarını şimdiden yaptırmaya başladı bile.

Yaz döneminde uygun fiyatlar ile tatil yapmak isteyenler  rezervasyon için acele ederken, turizm şirketleri arasında da büyük bir rekabet yaşanıyor.

Rekabet tatilcilere yaradı…

Turizm şirketleri %40’a varan erken rezervasyon indirimlerini şimdilerde % 50’ye kadar çekmiş durumda. Öyle ki; satışlarını yükseltebilmek için artan rekabet ortamında çok düşük karlar ile çalışabiliyorlar.

Erken rezervasyon fırsatını yakalayan tatilciler hem çok uygun seyahat paketlerinden yararlanıyor hem de taksitli seçenekler ile ödeme kolaylığı yaşıyor.

Ayrıca tatilciler yurtiçi erken rezervasyonlarda sadece uygun fiyatlara tatil yapmakla kalmıyorlar, otellerin doluluk oranı çok az olduğu için farklı otel seçeneklerini de görme olanağına sahip oluyorlar.

Erken rezervasyon için geç kalmayın

Yaz mevsimi yaklaştıkça tatil talepleri artıyor ve otellerde yerler azalıyor. Turizm şirketleri, otellerin dolması fiyatları yükselttiği için, uygun fiyata tatil yapmak isteyenlerin erken davranmasını tavsiye ediyorlar.

%50 erken rezervasyon indirim uygulamasını Türkiye’de ilk kez gerçekleştiren World Travel Service ile irtibata geçmek isteyenler için iletişim bilgileri:

http://www.wts.com.tr/erken-rezervasyon-firsatlari.htm
İrtibat numarası: 0 212 237 90 60
E-mail: wts@wts.com.tr

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Erken Rezervasyon Kampanyası, 2010 Erken Rezervasyon Otel, Erken Rezervasyon Fırsatları, Erken Rezervasyon Kampanyası, Otel Rezervasyonları, Yurtiçi erken rezervasyon, Yurtiçi Erken Rezervasyon Fırsatları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
10 Mart, 2010

Erken Rezervasyon uygulamasi
aslinda seneler önce yapilmasi
gereken bir olaydi. Fakat Turz
imciler pek deger vermediler
ic TURZME yeni,yeni akillarina
geldi Ic Turzmede ihtiyaclari
olduklarina.%40 veya %50 indi
rimlere lüzum yok fiatlari düs
ük tutsunlar mevzu biter.Bilin
cli Turzim Yöneticileri Türkiy
edeki eksikliklerin farkina va
rdilar ve tatbik etmeye basla
dilar gecte olsa Memnuniyet ve
rici IYI SEZONLAR IYI TATILLER

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 10th, 2010 at 20:38 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları