Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtdışı Turlarında Dominik birinci sırada !

05 Haziran, 2011 | 17:58

Yurtdışı Turlarında Dominik Turları birinci sırada !

Sabah Gazetesinin haberine göre yurtdışı tatilini yakın Avrupa ülkeleriyle sınırlayan Türk turistler krizin bitmesiyle birlikte yeniden uzaklara açılmaya başladılar. Yakın seyahat noktalarından uzaklara seyahatin kaymasıyla birlikte işi başı yurtdışı tur harcaması da 600 eurodan 700 euronun üzerine çıktığı belirten haberde 2009’da 725 euro, 2010’da ise 600 euro seviyelerine düşen yurtdışı ortalama paket tur fiyatının 2011’in ilk 5 ayında yeniden 700 euro seviyesine çıktığını belirtiliyor.

Turizm Gazetemizin araştırmasında  Dominik Turları Birinci

Uzak seyahat noktalarında en çok rağbet edilen yerleri araştıran servisimiz en gözde noktaların Survivor ile öne çıkan Dominik Adası olduğunu, Dominik adasını takiben Phuket Adası, Samui Adası, Maldiv Adaları, Küba Turları ‘nın da en gözde yerler olduğunu tespit etti.
Uzak noktaları dışında tatil yapmaya karar verenlerin hem kültür hem de denize girilebilecek yerlerin içinde ise İtalya Plajları, ispanyol adaları ve Dubrovnik en çok tercih edilen yerler başında geliyor.

Yeni Trend Eğlence Turizmi

2011 Turizm trendleri arasında ise Full Moon Party Turları başı çekiyor.  Full Moon Party Turlarından sonra ise en revaçta olan İbiza turları.Tatilini hem deniz kenarında geçirmek ve aynı zamanda eğlenceden de geri kalmak istemeyen gezgincilerin vazgeçilmezi olan Yunan Adaları ve Mykonos ise klasik yerini korumakta.

2011 Turizm trendleri arasında ise Full Moon Party Turları ‘ndan Video görüntüleri

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Turizm trendleri, Dominik Adası, Dominik Turları, Eğlence Turizmi, Full Moon Party turları, Full Moon Party Video, İbiza turları, Küba Turları, Maldiv Adaları, Mykonos, Phuket adası, Samui Adası, Survivor, Turizm Trendleri, Yunan Adaları, Yurt Dışı Turları, Yurt Dışı Turları 2011, Yurtdışı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları