Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurtdışı kayak turları için talepler artıyor

03 Ocak, 2011 | 17:52

Yurtdışı kayak turları için büyük bir talep yaşanıyor. Yurtdışı kayak turları rezervasyonları yaptırmak isteyenler, uygun fiyatları yakalamak için şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladı.

Yurtdışı kayak turları rezervasyonlarının artmasındaki en büyük sebeblerden birisi olarak Sömestre tatili 2011 gösteriliyor. Sömestre tatili 2011 i değerlendirmek isteyenler ve yurtdışı turları nı tercih edenler genellikle yurtdışı kayak turları için rezervasyon yaptırıyorlar.

Yurtdışı kayak turları çerçevesinde en çok rağbet gören de3stinasyonlar ise Bulgaristan, İsviçre, Fransa, Avusturya ve İtalya. Sömestre tatili 2011 de yurtdışı kayak turları rezervasyonlarında patlama yaşadıklarını belirten tur şirketleri yapılan rezervasyonlardan bir hayli memnun.

Yurtdışı kayak turları için en uygun fiyat Bulgaristan

Tur şirketleri yurtdışı kayak turları kapsamında en uygun fiyatlı turların Bulgaristan’a olduğunu belirtiyorlar. Tur şirketleri Bulgaristan’da Bansko, Borovetz veya Pamporovo kayak turları için uygun fiyatlara otobüs,uçak, otel, transfer, vize gibi birçok organizasyon yapıyorlar.

Tur şirketleri diğer yurtdışı kayak turları taleplerinin ise İsviçre’de bulunan St Moritz; Avusturya’da bulunan Salzburg, Innsbruck; İtalya’da Val Garden, Piancavallo, Sestriere; Fransa’da Courchevel,Chamonix, Morzine gibi destinasyonlara geldiğini belirtiyorlar.

Avrupa karlar altında, yurtdışı kayak turları büyük rağbet görüyor

Özellikle Avrupa’nın kar ve soğuk hava etkisinde kalmasıyla kayak tutkunlarına gün doğdu. Kar yağışını fırsat bilen kayak tutkunları özellikle Avrupa’da kayak turları için rezervasyon yaptırıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kar, Avrupa Kayak, Avusturya Kayak, Bulgaristan Kayak, Fransa Kayak, İsviçre Kayak, İtalya Kayak, Kayak turları, Kayak Tutkunları, Sömestre Tatili, Sömestre tatili 2011, Yurtdışı Kayak, Yurtdışı kayak turları, Yurtdışı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları