Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurt İçi Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları

02 Aralık, 2016 | 09:31

Kar yağışını etkisini artırmasıyla birlikte Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar seviyeleri de istenilen düzeye gelmeye başladı.

Kar yağışını etkisini artırmasıyla birlikte Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar seviyeleri de istenilen düzeye gelmeye başladı.

Yurt genelindeki kar yağışı kış turizmini hareketlendirdi. Kayak merkezlerinde yükselen kar seviyesi hem işletmecileri hem de kayak tutkunlarını sevindirdi. Özellikle yılbaşında yurt içi kayak otellerini tercih edenler keyifli bir tatil geçirecekler gibi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki verilere göre, şuan için en yüksek kar seviyesi 70 cm ile Kartepe’de ölçülürken, kar kalınlığı Kartalkaya 50 ve Uludağ’da ise 33 santimetre civarında.

İşte Kayak merkezlerindeki kar kalınlıklarında son durum;

Kar Kalınlıkları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kar kalınlıkları, Kayak Merkezleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları