Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurt Dışı Üniversitelerinde Kayıt Dönemi Başlıyor

17 Mayıs, 2017 | 18:12
Yurt Dışı Universitelerinde Kayıt Dönemi

Yurt Dışı Universitelerinde Kayıt Dönemi

 

Yurt Dışı Üniversitelerinde 2017/2018 Kayıt Dönemi Başlıyor

Üniversite’ye giriş sınavının ikinci etap sınavları yaklaşırken, Üniversite’yi yurt dışında okumak isteyen öğrencilere cazip fırsatlar sağlanmaktadır. Yurt dışı üniversitelerinde lisans eğitimlerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için bir çok yurt dışı danışmanlık firması olsa da, en önemli olan öğrencilerin kariyer tercihlerinde hangi üniversitenin, hangi kariyer eğitiminde profesyonel olduğu önemli etkendir. Bu açıdan Avrupa Üniversiteleri dünya genelinde daha çok ön plana çıkmaktadır. Öğrencinin kariyer hedefine hitap eden Üniversitelerin günümüzde daha çok ilgi uyandırdığı ve köklü üniversitelerinde bu konuda iyi eğitim verdiği bilinmektedir. Avrupa’da bir çok ülke de yer alan köklü üniversiteler bulunmaktadır. Köklü üniversitelerin içinde ön planda bulunan üniversite olarak Aristoteles Üniversitesi, son yıllarda Avrupa Üniversiteleri arasında önemli yere sahip köklü ve kaliteli üniversite olma özelliğini gösteren bir Yunanistan Üniversitesi’dir.

 

Yunanistan’da Eğitim Avantajları

Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ve ailelerinin önem verdikleri öncelik eğitim’den sonra ve eğitim sırasında ki masraflar ve eğitim’de elde edinilen deneyim’dir. Yunanistan’da eğitim avantajları ise bir çok Avrupa ve Amerika Üniversitelerinden daha cazip haldedir. Yunanistan  Üniversitelerinde eğitim almanın avantajlı yanları ise;

– Okurken ve Mezun olduktan sonra AB çalışma izni

– İki yabancı dil öğrenme

– Dünya çapında tanınan bir diplomaya sahip olmak

– Oturum izni

 

Yunanistan’da Eğitim Hayatı

 

Yunanistanda Eğitim Hayatı

Yunanistanda Eğitim Hayatı

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencileri ve ailelerinin en çok merak ettikleri ise öğrencinin eğitim hayatı boyunca harcamaları ve maliyeti, bu konu da ise Yunanistan’da eğitim alan bir öğrencinin, yaşadığı dönem süresince konaklama ve ekstra harcamaları, öğrenciyi ve aileyi zorlamayacak miktarlarda. Bu konuda Avrupa’nın bir çok ülkesinden daha ucuz’dur.

Yurt Dışı Eğitim Kampanyaları Başladı

Üniversite kayıt dönemi yakın zamanda başlayacak olması ve  19 Mayıs Gençlik Bayramı Haftası olması nedeniyle bir çok firmanın yurt dışı eğitimde kampanyalar ve fırsatlar başlatıyor. Bu konuda hem yurt dışı eğitim, hem de yurt dışı yaz kampları düzenleyen WTS Education ise 19 Mayıs Gençlik Bayramında çeşitli kampanyalar hazırladı, Üniversite kayıt düşünenler için WTS Education Gençlik Bayramı Haftası sebebiyle %25 indirim uygulamaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
19 Mayıs Gençlik Bayramı, Aristoteles Üniversitesi, Kayıt Dönemi, WTS Education, Yunanistan Üniversitesi, Yunanistan'da Eğitim, Yurt Dışı Eğitim, Yurt Dışı Üniversitelerinde,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları