Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yurt Dışı Balayı Önerileri

07 Temmuz, 2018 | 12:10

Yurt dışı balayı önerileri yaz aylarının gelmesi düğün sezonunun açılmasıyla en çok araştırılan konular arasında.

Yurtdışı Balayı Turları, çiftlerin en mutlu günlerinin hemen ardından unutulmaz bir tatil için olmazsa olmazlardan. Turizm Tatil Seyahat olarak yeni evli çiftler için yurt dışı balayı önerileri başlıklı yazımızı paylaşıyoruz.

Afrika’nın yükselen değeri Zanzibar

Yurt Dışı Balayı Önerileri

Zangibar ve Pemba olmak üzere iki muhteşem adadan oluşan Zanzibar, yurt dışı balayı önerileri arasında. Dünyaca meşhur baharat bahçelerinin yer aldığı Zanzibar’da muhteşem bir doğada unutulmaz anlar balayı çiftlerini bekliyor. Yunuslarla yüzüp orman safarilerini çıkabileceğiniz Zanzibar balayı turları ile romantizm ve adrenalin bir arada.

Amerika’da Balayı Tatili

Yurt Dışı Balayı Önerileri

Balayı çiftleri için çok fazla seçenek sunan Amerika, yurt dışı balayı önerileri içinde dikkat çeken bölgelerden. Muhteşem sahilleri, beyaz kumsalları ve lüks otelleriyle bilinen Hawaii ile Miami gibi ünlü şehirler, evliliklerini unutulmaz bir balayı ile taçlandırmak isteyen çiftlere bu heyecanı sunuyor.

Uzak Doğu’nun Mistik Adası Bali

Yurt Dışı Balayı Önerileri

Endonezya’nın dünyaca meşhur Bali Adası, yurt dışı balayı önerileri ararken mutlaka karşınıza çıkmıştır. Egzotik el değmemiş doğanın içine konumlanmış birçok hizmet sunan lüks balayı otelleri ile bilinen Bali, balayı adası olarak da anılır. Meşhur Bali masajıyla balayı tatilini içsel bir dinlenmeye dönüştürmek için Bali Adası balayı turları çiftlerin en çok ilgi gösterdiği balayı tatili.

Komşu Yunanistan’da balayı

Yurt Dışı Balayı Önerileri

Düşük bütçeyle romantik ve keyifli yurtdışı balayı turu arıyorsanız çok uzaklara gitmeye gerek yok. Komşu Yunanistan ve Yunan Adaları, balayı tatillerinin vazgeçilmezleri arasında. Ege tavernalarının keyifli müziğine kendinizi kaptırıp Yunan ve Ege mutfağının harmanlandığı muhteşem yemeklerin tadına bakarken harika manzaralar ve gün batımlarıyla ünlü Yunan Adaları‘nda romantik kaçamaklar yaşayabilirsiniz.

Venedik’de Romantik Bir Balayı

İtalya’nın kanallar şehri olarak bilinen Venedik, yurtdışı balayı önerileri arasında. Venedik bilindiği gibi balayı çiftlerince en çok tercih edilen destinasyonlardan. Tarihi dokusunu korumayı başarmış nadir İtalyan kentlerinden Venedik’te bir balayında ne olması gerekiyorsa onun kat be kat fazlasını buluyorsunuz. Romantik bir gondol turuyla Venedik kanallarında gezinirken muhteşem manzaralar size eşlik ediyor. Venedik’te balayı için otel sıkıntısı çekmiyorsunuz. Zira şehirde pek çok tarihi saray lüks otellere dönüştürülmüş.

Koh Samui Balayı Turu

Dünyanın en güzel adası olarak bilinen Koh Samui, balayı turları olarak oldukça rağbet gören bir turizm cenneti. Türkiye’deki balayı çiftlerinin de son yıllarda büyük ilgi gösterdiği Cennet ada Samui, muhteşem doğasının yanı sıra tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de dikkat çekiyor. Samui, egzotik ve bozulmamış doğası, romantik atmosferi, tertemiz kumsalları ve turkuaz denizi ile yurtdışı balayı önerileri arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Bali Adası, Koh Samui, Venedik, Yunanistan, yurt dışı balayı önerileri, Zanzibar,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları