Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanlı turizmcilerin umudu vize muafiyeti anlaşmasında

27 Nisan, 2016 | 12:00

Yunanlı turizmcilerin umudu vize muafiyeti anlaşmasında

Rezervasyon iptallerinin yüzde 70’lere çıkmasıyla büyük çöküş yaşayan Midilli Adası, umudunu vize muafiyetiyle gelecek Türk turistlere bağladı.

binlerce mültecinin Avrupa ülkelerine gidebilmek için durak olarak kullandığı Midilli Adası, turizm yönünden peş peşe kayıp yıllar, yaşamaya başladı. Sabah gazetesinin haberine göre; rezervasyon iptallerinin bu yıl da yüzde 70’lere çıkmasıyla büyük çöküş yaşayan ada turizmi, umudunu vize muafiyetiyle gelecek Türk turistlere bağladı.

Midilli ve ona yakın Sakız ile Sisam adalarındaki turizmciler, gözlerini haziran ayındaki Türkiye ile AB arasındaki vize muafiyeti anlaşmasına çevirdi. Yunanistanlı turizmciler, kurtuluşlarını hem gezmeyi seven, hem de daha fazla para bırakan Türk turistlere bağlar duruma geldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Midilli adası, Sisam, Vizesiz Turlar, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu, Yunan Adaları Vizesiz, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları