Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanlı Kountoura, ‘turizmi en çok destekleyen bakan’ seçildi!

13 Kasım, 2018 | 17:32

Yunanlı Kountoura, turizmi en çok destekleyen bakan seçildi!

Yunanlı Kountoura, turizmi en çok destekleyen bakan seçildi. Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura’ya, Amerikan Seyahat Danışmanları Topluluğu tarafından “Turizmi en çok destekleyen bakan” ödülü verildi.

Amerikan Seyahat Danışmanları Topluluğu (ASTA), Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura’ya ‘Turizmi en çık destekleyen bakan’ ödülünü verdi. Yunanlı bakan Elena Kountoura ödülünü, Florida’da düzenlenen ve 400 organize tur, lüks turizm ve kruvaziyer turizmi spesiyalistinin katıldığı törende ASTA Başkanı Zane Kerby ve başkan yardımcısı Bob Duglin’in elinden aldı.

Yunanlı Kountoura, ‘turizmi en çok destekleyen bakan’ seçildi!

Turizmi en çok destekleyen bakan olan Kountoura’ya ödül, ABD ile Yunanistan arasında turizm köprüsü kurmak için yürüttüğü çalışmalardan dolayı verildiği öğrenildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Yunanlı bakan Elena Kountoura, 2018 yılında ABD’den Yunanistan’a giden ziyaretçi sayısının yüzde 40 oranında attığına dikkat çekti. turizmi en çok destekleyen bakan Kountoura, 2019 rezervasyonlarının ise daha dinamik başladığını ve daha yüksek fiyatlara satıldığının altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerikan Seyahat Danışmanları Topluluğu, ASTA, Bob Duglin, Elena Kountoura, Yunanistan Turizm Bakanı, Yunanlı bakan, Zane Kerby,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları