Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’ın yeni turizm sloganı: 365 gün turizm!

08 Haziran, 2018 | 16:10

Yunanistan'ın yeni turizm sloganı: 365 gün turizm!

Turizmde yine rekorlar kırma hedefinde olan Yunanistan’da yeni slogan belli oldu: 365 gün turizm. Muhteşem güzellikteki Yunan Adaları dünyanın bir çok yerinden turistleri senelerdir kendine çeken Yunanistan’da Turizm Bakanı Kountoura ülkenin 13 bölgesini kapsayacak yeni bir turizm anlayışını uygulamaya koyacaklarını açıkladı.

Turizmde yine rekorlar kırma hedefinde olan Yunanistan’da yeni slogan belli oldu: 365 gün turizm. Muhteşem güzellikteki Yunan Adaları dünyanın bir çok yerinden turistleri senelerdir kendine çeken Yunanistan’da Turizm Bakanı Kountoura ülkenin 13 bölgesini kapsayacak yeni bir turizm anlayışını uygulamaya koyacaklarını, Hindistan pazarı ve bu ülkenin düğünlerinin çekilmesine yönelik etkinliklere özel bir yer verileceğini ifade etti.

Yunanistan Turizm Bakanlığı, yeni tanıtım stratejisini belirledi. Hindistan pazarı ve düğünlerine özel yer verilen yeni tanıtım eylem planında, ‘365 gün turizm’ sloganının kullanılmasına karar verildi.

Yunanistan Turizm Bakanlığı, Yunan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) ile birlikte düzenlediği toplantıda, turizmde yakalan yükseliş trendinin hazırlanan yeni tanıtım stratejisi ile kalıcı hale getirilmesinin hedeflendiği ifade edildi.

Alexis Çipras: Turizmde rekora gidiyoruz

Yapılan toplantıda yer alan ve bir konuşma yapan Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, bu sene Yunanistan’ın 32 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapacağını söyledi ve 2018 yılında tüm zamanların turist rekorunu kıracağını iddia etti.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Yunan Adaları Turları sizi bekliyor.

Başbakan Çipras, yılın ilk çeyreğinde ülkeye giden turist sayısının % 13, turizm gelirinin ise % 14 oranında arttığını sözlerine ekledi.

Alexis Çipras: Turizmde rekora gidiyoruz

Başarıları kalıcı hale getirmek için yeni plan

Turizm Bakanı Elena Kountoura ise Yunanistan’ın kalkınma planında yer alan bakanlığın önceliklerini belirtirken, 2015’ten bu yana yürürlükte olan 4 yıllık bir turizm programının nihayete erdiğini, bu dönemde yakalanan yükseliş trendinin kalıcı hale getirilmesi için yeni bir plan hazırlandığını söyleyerek, yeni planın 2019-2020 döneminde ülkenin 13 bölgesini kapsayacak yeni bir turizm anlayışını uygulamaya koyacaklarını açıkladı.

4 koldan yeni tanıtım kanalları geliyor

GNTO Genel Sekreteri Konstantinos Tsegas da toplantıda, “Yunanistan’ın turizmde 365 gününü hedefleyen ulusal ve bölgesel turizm politikası doğrultusunda, ülkesinin küresel çapta tanıtımına yönelik çok dinamik ve çok aşamalı bir program uygulanacağını” yorumunda bulundu.

Genel sekreter Tsegas, GNTO’nun 30’u aşkın dış pazarda 124 uluslararası uzman tur operatörü ve havayolu şirketi ile ortak reklam programları başlatacaklarını, Google, Yahoo, Facebook, TripAdvisor ve Sazaam gibi kanallar ve aralarında CNN’in de olduğu TV kanallarını kullanacaklarını, İngilizce , Yunanca, Çince, Rusça, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Sırpça olarak hazırlanan “Yunanistan: 365 gün turizm” filminin Lufthansa, Austrian Airlines, İskandinav Havayolları ile KLM’nin uzun mesafeli uçuşlarında GNTO’nun çok ödüllü “Yunanistan: 365 gün turizm” filminin gösterileceğini sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
365 gün turizm, Alexis Çipras, GNTO, Konstantinos Tsegas, Turizm Bakanı Elena Kountoura, Yunan Adaları, Yunanistan Turizm Bakanlığı, Yunanistan'da yeni sloganı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları