Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’dan Ega adaları için Vize kolaylığı / Turizm Haberleri

24 Nisan, 2013 | 13:57

Greek-Island

Yunanistan hükümeti bu yıl 30 Nisan – 31 Ekim tarihleri arasında ” 5 Ege adası ”  için Türk vatandaşlarına Vize kolaylığı sağlayacak.

Yunan Adaları‘na geçişlerde vize kolaylığı için bir süredir Yunanistan’ın AB nezninde bulunduğu girişimler olumlu sonuç verdi. Geçen yıl Temmuz ayında başlayan ve üç ay devam eden vize kolaylığının bu yıl 30 Nisan- 31 Ekim tarihleri arasında da uygulanacağı bildirildi.

Bodrum’dan Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Rodos, Samos, Midilli ve Sakız Adaları’na seyahat etmek isteyenlerin gidecekleri feribot şirketine üç gün önceden müracaat etmelerinin yeterli olacağı açıklandı.

Yeşil Marmaris Turizm ve Seyahat Acentesi Limited Şirketi Bodrum Şube Müdürü Erdinç Tekeli, geçtiğimiz Temmuz ayında Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan başlayan vize kolaylığının bu yılda devam edeceğini söyledi. Tekeli, komşu limanlardan toplam 2 ayı geçmemek şartıyla tek girişte 15 gün kalınabilecek vize verilmeye başlandığını belirtti.

Kolay Vize alınabilen Ege Adaları

Rodos

Kos

Samos

Midilli

Sakız Adası

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ega Adaları İçin Vize Kolaylığı, Ege Adaları Yunanistan, Ege Yunan Adaları, Kolay Vize Alınan Yunan Adaları, Turizm Haberleri, Türk Vatandaşları Vize, Yunan Adaları Kolay Vize, Yunanistan Haberleri, Yunanistan Kolay Vize, Yunanistan Turizm, Yunanistan Vize, Yunanistan Vize Türk Vatandaşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları