Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’da Turizm Çalışanları 24 Saatlik Grev Düzenledi

21 Temmuz, 2017 | 17:01

Turizm Çalışanları Grev

 

Sendikalar Ülkenin Turizm Gelirindeki Artışın Çalışanların Maaşlarına Yansımadığı Görüşünde Olduğu İçin 24 Saatlik Greve Başladılar

Yunanistan’da Turizm Çalışanları 24 Saatlik Grev Düzenledi

Parlamento binasına yürüyen bir grup, Atina yönetimini hedef alan sloganlar attı. Greve katılanlar işçilerin yaşam koşullarının iyileştirilmesini istiyor.

Hotel ve Restoran Çalışanları Sendikası üyesi Nikos Papageorgiou, şartların zorluğuna dikkat çekti: “Ülkeye 30 milyon turist geliyor, bundan işçilerin faydalanması gerekir. Çok sıkı çalışıyoruz ancak onlar bize hiçbir şey vermiyorlar. Düşünebiliyor musunuz bizim ortalama gelirimiz 420 euro. Onlar bu parayla iyi bir geleceğimiz olacağını söylüyor.”

Yunanistan’da yaşanan grevin herhangi bir şekilde, turizm faaliyetlerini zorlaştırmayacağı sendikalar tarafından belirtildi. Grev 24 saat süreceği ve bunun çalışanların haklarını almaları için gerçekleştirildiği belirtildi.

Kaynak; 1

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
grev, Turizm çalışanları, Yunanistan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları