Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’da tatil yapan Real Madridli Ronaldo, Juventus’a göz kırpıyor

10 Temmuz, 2018 | 15:27

Yunanistan'da tatil yapan Real Madridli Ronaldo, Juventus'a göz kırpıyor

Rusya’da devam eden Dünya Kupası’dan elenen Portekiz’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Yunanistan’da tatil yapıyor. Ronaldo, 9 yıldır formasını giydiği Real Madrid’den ayrılıp Juventus’a gidip gitmeyeceğini kararını adaları ile ünlü Yunanistan’da verecek.

Dünya Kupası’dan elenen Portekiz’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Yunanistan’da tatil yapıyor. Ronaldo, 9 yıldır formasını giydiği Real Madrid‘den ayrılıp Juventus’a gidip gitmeyeceğini kararını adaları ile ünlü Yunanistan’da verecek.

Ronaldo ailesiyle Yunanistan'da tatilde

2018 Dünya Kupası’ndan elenen Portekiz’in yıldızı Ronaldo, Yunanistan’ın Messinia’ya bağlı olan Peloponnesian bölgesinde tatil yapıyor.

Bir süredir İtalya’nın ünlü takımı Juventus ile ismi anılan Cristiano Ronaldo’nun Yunanistan’da İspanyol sevgilisi Georgina Rodriguez ile bir yandan tatil yaparken bir yandan da futbol kariyerine nasıl yön vereceğini düşünüyor.

Ronaldo Juventus kakarını Yunanistan'da verecek

Yunanistan’da tatil yapan Real Madridli Ronaldo, Juventus’a göz kırpıyor

Yoğun geçen sezonun ardından Dünya Kupası maçlarına çıkan ancak Portekiz’in elenmesinden sonra yeni sezon öncesi model sevgilisi Georgina Rodriguez ile tatil yapan Ronaldo ailesiyle de vakit geçirmeyi ihmal etmiyor.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Yunanistan Turları sizi bekliyor.

Özel bir jetle Yunanistan’ın Kalamata’ya uçan daha sonra Messinia’nın muhteşem bölgesi Peloponnesian’da tatiline devam eden Ronaldo ardından helikopter ile Pylos’a ulaştı ve ailesiyle burada tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

Ronaldo Yunanistan tatilinde ailesiyle ilgileniyor

Yunan basınının Juventus iddiası

Geçtiğimiz yılın haziran ayında da aynı bölgede tatil yapan Ronaldo’nun yeni sezonda İspanya’dan ayrılıp, futbol hayatına İtalya’nın Juventus takımında devam edileceği iddia ediliyor.

Ronaldo ve sevgilisi Yunanistan tatilinin tadını çıkarıyor

Bu arada İtalyan gazetesi La Gazzetta dello Sport, Juventus Başkanı Andrea Agnelli’nin Yunanistan’a uçtuğunu ve bu transferi bizzat kendisinin bitireceğini yazdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Juventus, Kalamata, Messinia, Peloponnesian, Pylos, Real Madrid, Yunan Adaları, Yunanistan, Yunanistan tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları