Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’da feribot seferlerine grev tehdidi!

14 Ağustos, 2018 | 14:27

Yunanistan'da feribot seferlerine grev tehdidi!

Yunanistan’da feribot seferlerine grev tehdidi. Adaları ile ünlü komşu ülke Yunanistan’da deniz ulaşımının can damarı feribotların 3 Eylül’de greve gitmesi bekleniyor.

Pan-Hellenic Denizciler Federasyonu (PNO), bir günlük grev kararı alındığını duyururken, 24 saat sürecek grev nedeniyle Yunanistan‘ın feribot seferlerinin 3 Eylül Pazartesi günü kesintiye uğraması bekleniyor.

Yunanistan’da feribot seferlerine grev tehdidi

Yapılan açıklamaya göre, PND’nun, Yunan Gemi Sahipleri Yolcu Gemileri Derneği (SEEN) ile yapılan 2018 yılı için toplu iş sözleşmesinin yenilenmesi için yapılan görüşmeden olumlu yanıt çıkmadığı ve bu nedenle grev kararına vardıkları bildirildi.

PNO’nun açıklamasına göre, SEEN “haksız bir taktik” izledi ve ardı ardına yedinci yıl boyunca Yunan denizcilerin maaşını artırmayı reddetti.

Yapılan açıklama sonrası 3 Eylül için feribot bileti rezervasyonu yapan tatilcilerin, seyahat acenteleriyle görüşmeleri veya daha fazla bilgi için yerel liman yetkilileriyle irtibata geçmeleri tavsiye edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ancona'dan Çeşme'ye Feribot, grev, Pan-Hellenic Denizciler Federasyonu, PNO, SEEN, Yunan Adaları, Yunan Gemi Sahipleri Yolcu Gemileri Derneği, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları