Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’da çocuklu arabada sigara içene büyük ceza geliyor!

02 Şubat, 2018 | 14:30

Komşu ülke Yunanistan’da çok güzel bir uygulama gerçekleştiriliyor. Çocuk bulunan arabada sigara içene 1.500 euro para cezası kesilecek. Bu eylemi eğer şoför gerçekleştiriyorsa ehliyetine el konulacak!

Yunanistan Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile çocuklu arabada sigara içenlere 1.500 euro para cezası geliyor. Eğer sigara içen şoför ise o zaman para cezası ile birlikte sürücü ehliyetine de bir ay süreyle el konulacak.

WTS kalitesi ve güvencesiyle İskeçe Karnavalı Turları sizi bekliyor.

Yunanistan Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede 12 yaşın altında çocuk veya çocukların bulunduğu otomobilde sigara içene 1.500 euro para cezası kesilmesi öngörülürken, bu taşıtın kamu aracı olması durumunda halinde ise para cezası 3.000 euroya yükseliyor.

Azınlıkça’nın habere göre, ihlalin gerçekleştiği araçta, sigara içen kişi, aracın şoförü olmasa bile aracın şoförünün sürücü ehliyetine bir aylığına el konacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azınlıkça, Çocuklu arabada yasak, Ehliyete el konma, Sigara içene ceza, Yunanistan Sağlık Bakanlığı, Yunanistan'da sigara cezası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları