Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’da Apokries Festival Coşkusu

18 Şubat, 2014 | 16:23

apokries-festival-sakız3341

Venedik Karnavalı ve Rio Karnavalı’nın başlangıcı kabul edilen Apokries Festivali Yunanistan’da kutlanıyor.

Türkler tarafından pek bilinmese bile Yunanistan her sene Paskalya öncesi Apokries adı verilen festivallerini kutluyor. 2014 yılında 9 Şubat’ta başlayan festival için Yunanistan’da pek çok eğlence düzenleniyor.

Sakız Adası’nda Apokries Festivali

NationalTurk’ün haberine göre, Apokries Festivali, Venedik ve Rio Festivalleri’nin aslında başlangıcı ve tarihi oldukça eski dönemlere dayanıyor. Türkiye’ye oldukça yakın olan ve Çeşme’den ulaşımın mümkün olduğu Sakız Adası’nda da Apokries Festivali 1-3 Mart tarihleri arasında kutlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
apokries, apokries 2014, apokries festivali, apokries sakız adası, apokries yunanistan, Rio Karnavalı, Venedik Karnavalı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları