Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’dan Türk turistlere indirim

09 Haziran, 2016 | 08:51

Yunanistan’dan Türk turistlere indirim Yunanistan’ın Türkiye’yi onur konuğu ülke ilan etmesiyle bu yaz Yunanistan Turu düşünen Türk turistler için büyük indirim fırsatları doğdu.

Türkiye’nin Yunanistan’a en çok ziyaretçi gönderen ülkelerden oluşu komşuyu harekete geçirdi. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nden (TÜRSAB) yapılan açıklamada Yunanistan’ın Türkiye’yi “onur konuğu ülke” ilan ettiği duyuruldu. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte yaz tatilinde Yunanistan Turu düşünen Türk seyahatsevelere büyük indirimlerden yararlanma fırsatı doğdu.

Rus turistlerin yeni gözdesi Yunanistan

Dışişleri Bakanlığı ile Yunanistan Ticaret ve Girişimcilik Konfederasyonunun mutabakatı sonucunda, bu yılki turistik dönem içerinde Yunanistan’ı ziyaret edecek Türk turistler, programa katılan ve belirlenen logoyu takan tüm iş yerlerinde etiket fiyatlarının %20si oranında indirim hakkına sahip olacaklar.

Yunanistan genelindeki neredeyse tüm turistik bölgeleri kapsayan bu uygulamaya katılan iş yeri sayısı binlerle ifade ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yunan Adaları, Yunanistan, Yunanistan indirim, Yunanistan tatili, Yunanistan Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları