Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan turizmle gülüyor

06 Haziran, 2016 | 07:28

Yunanistan turizm Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı ekonomik krizle büyük sıkıntılar yaşayan Yunanistan, bu yıl turizmle gülüyor.

Geride bıraktığımız dönemlerde ekonomik sorunlarla boğuşan Yunanistan, artan turizm gelirleriyle bu yıl rahat bir nefes alacak gibi. Türkiye’nin Rusya ile yaşadığı uçak krizi sonrası Rus turistlerin yeni rotası olan Yunanistan ve Yunan Adaları bu yazı oldukça hareketli geçirecek. Türkiye ve Kuzey Afrika’daki güvenlik endişeleri Yunanistan’a giden ziyaretçi sayısını bir hayli artırmışa benziyor.

Bu Fırsat Kaçmaz! En Avantajlı Fiyat & Para İadesi Garantisiyle Yunanistan Turları Tıklayın

2015 yılında Yunanistan neredeyse ülke nüfusunun iki katı turisti ağırlarken bu yıl da bu rakamın 30 milyona yaklaşması bekleniyor. Her 5 Yunanlıdan birinin turizmle uğraştığı Yunanistan’da, Eleftherios Venizelos Havalimanı’nın açıkladığı verileri göre; ülkeye girişlerde daha şimdiden yüzde 6,1’lik bir artış görüldü.

Yunan Adaları Gezi Rehberi ve Yunan Adaları Turları video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eleftherios Venizelos Havalimanı, Yunan Adaları, Yunanistan, Yunanistan tatili, Yunanistan Turizm, Yunanistan Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları