Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan Turizm Bakanlığı ‘ndan önemli açıklama

10 Temmuz, 2015 | 16:37

Yunanistan Turizm Bakanlığı Yunanistan Ekonomi, Altyapı, Denizcilik ve Turizm Bakanlığı, Yunanistan turu düşünen turistleri ilgilendiren önemli bir açıklama yayınladı.

Yunanistan Turizm Bakanlığı, hükümetin uygulamaya koyduğu sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirler hakkında bilgiler verdi. Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada, bu tedbirlerin turistlere kesinlikle yansıtılmadığının altı çizildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada,  Yunan hükümetinin uygulamaya koyduğu sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirlerin, Yunanistan seyahatinde olan ve seyahat etmeyi planlayan turistlerin yurtdışından çıkarılmış olan nakit kart ve kredi kartları ile ATM’lerden yapılacak olan para çekme gibi çeşitli işlemlerini kapsamadığı bildirildi.

Açıklamda, Yunaistan şehir merkezlerinde, çevrede ve Yunan Adaları ‘nda turistlerin düzenli hayat sürdürebileceği seviyede ve yeterli düzeyde yakıt, ürün ve hizmetlerin var olduğu belirtildi.

Turizm Bakanı Yardımcısı Elena Kundura, sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirlerin Yunanistan ‘da bulunan veya gitmeyi planlayan turistleri kesinlikle etkilemeyeciğinin garantisini verdi. Elena Kundura açıklamasında, seyahaseverlerin sorunsuz olarak tatillerinin zevkini süreceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm Bakanlığı, Yunaistan, Yunaistan haberleri, Yunaistan turu, Yunan Adaları, Yunan hükümeti, Yunanistan, Yunanistan ekonomi, Yunanistan Turizm Bakanlığı, Yunanistan Vize,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları