Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan Turizm Bakanlığı ‘ndan önemli açıklama

10 Temmuz, 2015 | 16:37

Yunanistan Turizm Bakanlığı Yunanistan Ekonomi, Altyapı, Denizcilik ve Turizm Bakanlığı, Yunanistan turu düşünen turistleri ilgilendiren önemli bir açıklama yayınladı.

Yunanistan Turizm Bakanlığı, hükümetin uygulamaya koyduğu sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirler hakkında bilgiler verdi. Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada, bu tedbirlerin turistlere kesinlikle yansıtılmadığının altı çizildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada,  Yunan hükümetinin uygulamaya koyduğu sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirlerin, Yunanistan seyahatinde olan ve seyahat etmeyi planlayan turistlerin yurtdışından çıkarılmış olan nakit kart ve kredi kartları ile ATM’lerden yapılacak olan para çekme gibi çeşitli işlemlerini kapsamadığı bildirildi.

Açıklamda, Yunaistan şehir merkezlerinde, çevrede ve Yunan Adaları ‘nda turistlerin düzenli hayat sürdürebileceği seviyede ve yeterli düzeyde yakıt, ürün ve hizmetlerin var olduğu belirtildi.

Turizm Bakanı Yardımcısı Elena Kundura, sermaye hareketini kısıtlayıcı tedbirlerin Yunanistan ‘da bulunan veya gitmeyi planlayan turistleri kesinlikle etkilemeyeciğinin garantisini verdi. Elena Kundura açıklamasında, seyahaseverlerin sorunsuz olarak tatillerinin zevkini süreceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm Bakanlığı, Yunaistan, Yunaistan haberleri, Yunaistan turu, Yunan Adaları, Yunan hükümeti, Yunanistan, Yunanistan ekonomi, Yunanistan Turizm Bakanlığı, Yunanistan Vize,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları