Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’ın yeni Turizm Bakanı Elena Kuntura

29 Ocak, 2015 | 08:23

Yunanistan’ın yeni Turizm Bakanı sağcı koalisyon ortağı Bağımsız Yunanlar vekili Elena Kuntura oldu.

Komşuda yapılan seçimler sonrası yeni Başbakan Aleksis Çipras’ın kabinesi yemin ederek göreve başladı. Ülkenin yeni Turizm Bakanı eski model Elena Kuntura oldu.

SYRİZA’nın sağcı koalisyon ortağı Bağımsız Yunanlar vekili Elena Kuntura, ekonomik sıkıntılar yaşayan ve can simidi olarak turizmi gören Yunanistan’da en önemli görevi üstlendi. Gençlik yıllarında modellik yapan Elena Kuntura, CNN televizyonu tarafından yurtdışındaki en iyi 10 model arasında gösterilmişti.

İngilizce, İspanyolca ve Fransızca dillerini bilen Kuntura, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle bilinyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksis Çipras, Aleksis Çipras yunanistan, Elena Kuntura, Elena Kuntura kimdir, Elena Kuntura turizm bakanı, Elena Kuntura yunanistan, SYRİZA, SYRİZA yunanistan, Turizm Bakanı, Yunanistan, Yunanistan Elena Kuntura, Yunanistan Haberleri, Yunanistan seçimleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları