Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan tatili eziyete dönüştü

03 Ekim, 2014 | 12:47

Yunanistan Tatili İpsala Sınır Kapısı

5 günlük bayram tatili, İpsala Sınır Kapısı’nda yine yoğun trafik ve saatlerce bekleyenler ile bilindik görüntülerin oluşmasına sebep oldu. Hem tatilciler hem de gurbetçiler nedeniyle oluşan yoğunlukta araç kuyrukları kilometreleri buldu.

Kurban Bayramı tatili yoğun trafiği de yine beraberinde getirdi. Sınır kapısında işlemleri hızlı bir şekilde yapılan tatilciler Yunan Gümrüğü’nde saatlerce bekliyorlar. Yunan tarafındaki yavaşlık, sistemlerin sürekli arızalanması ve yetersiz personel nedeniyle İpsala Sınır Kapısı’nda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

Bazı vatandaşlar adeta çıldırıp yürüyerek sınırı geçmeye çalışırken sırada bekleyen araç sürücüleri klakson çalarak durumu protesto ediyor. Yunan polis ve gümrük görevlileri bu gibi durumlarda Türkleri araçlarına göndererek araçların içinde beklemelerini söylüyorlar.

İpsala’daki yoğunluk hala devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ipsala bayram trafiği, ipsala gümrük, ipsala kuyruk, İpsala Sınır Kapısı, ipsala sınır kapısı kuyruk, ipsala sınır kapısı trafik, ipsala yunan gümrüğü, psala,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları