Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’ın Skorpios adası satıldı

16 Nisan, 2013 | 13:38

Yunanistan'ın Skorpios adası satıldı Yunanistan’ın Skorpios adası Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev’e satıldı.

Bill Gates,Giorgio Armani ve Madonna’nın talip olduğu Yunan adasını Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev satın aldı.

Yunanistan’ın en güzel adalarından biri olarak bilinen Skorpios adası, adanın sahibi Onasis tarafından satıldı.Yunanistan’ın efsanevi işadamı Aristotle Onassis’e ait Skorpios adası 100 milyon avro karşılığında satıldı.

Ada, 1962 yılında 10 bin Sterline İzmir doğumlu Aristotle Onassis tarafından satın alınmıştı. Ünlü armatör işadamı Onassis, adayı satın aldıktan 6 yıl sonra da, John F. Kennedy’nin dul eşi Jackie Kennedy’yle evlenmişti.

Aristotle Onassis’in torunu olan adanın bugünkü varisi Fransa doğumlu 28 yaşındaki Athina Onassis Roussel,adanın satışını Cenevre ve Atina’daki iki büyük hukuk bürosunda gerçekleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aristotle Onassis, Athina Onassis Roussel, Bill Gates, Dmitriy Rıbolovlev, Giorgio Armani, Madonna, Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev, Skorpios adası, Skorpios adası haberleri, Skorpios adası satıldı, Yunan Adaları, Yunanistan adası, Yunanistan adası satıldı, Yunanistan Skorpios adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları