Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’ın Skorpios adası satıldı

16 Nisan, 2013 | 13:38

Yunanistan'ın Skorpios adası satıldı Yunanistan’ın Skorpios adası Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev’e satıldı.

Bill Gates,Giorgio Armani ve Madonna’nın talip olduğu Yunan adasını Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev satın aldı.

Yunanistan’ın en güzel adalarından biri olarak bilinen Skorpios adası, adanın sahibi Onasis tarafından satıldı.Yunanistan’ın efsanevi işadamı Aristotle Onassis’e ait Skorpios adası 100 milyon avro karşılığında satıldı.

Ada, 1962 yılında 10 bin Sterline İzmir doğumlu Aristotle Onassis tarafından satın alınmıştı. Ünlü armatör işadamı Onassis, adayı satın aldıktan 6 yıl sonra da, John F. Kennedy’nin dul eşi Jackie Kennedy’yle evlenmişti.

Aristotle Onassis’in torunu olan adanın bugünkü varisi Fransa doğumlu 28 yaşındaki Athina Onassis Roussel,adanın satışını Cenevre ve Atina’daki iki büyük hukuk bürosunda gerçekleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aristotle Onassis, Athina Onassis Roussel, Bill Gates, Dmitriy Rıbolovlev, Giorgio Armani, Madonna, Rus milyarder Dmitriy Rıbolovlev, Skorpios adası, Skorpios adası haberleri, Skorpios adası satıldı, Yunan Adaları, Yunanistan adası, Yunanistan adası satıldı, Yunanistan Skorpios adası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları