Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan’dan Rus turistlere 5 yıllık vize hamlesi

21 Haziran, 2016 | 13:00

Yunan Adaları Suriye sınırında yaşanan uçak krizi sonrası bu yıl Türkiye’ye gelmesi beklenmeyen Rus turistler için Yunanistan atağa kalktı.

Rusya ile Türkiye arasındaki uçak krizi sonrası Türkiye’den elini ayağını çeken Rus turistin yeni rotasının neresi olacağı merak konusuydu. Turizmciler Rusların daha çok Yunanistan Turları ile Yunan Adaları Turları ‘na ilgi göstereceğini öne sürmüştü.

Yaşanan gelişmelerle birlikte Yunanistan hükümeti de boş durmadı ve Rusya vatandaşlarına beş yıla kadar süreli Schengen vizesi vermeye başladı.

Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kundura konuya ilişkin yaptığı açıklamasında haziran ayı itibariyle Rusya pasaportlu turistlere üç ila beş yıl arasında çok girişli vize verdiklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rus Turist, Rusya, Rusya uçak, Rusya uçak krizi, Yunan Adaları, Yunan Adaları vize, Yunanistan, Yunanistan Turizm, Yunanistan Vize,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları