Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan Reina Saldırısını Kınadı

03 Ocak, 2017 | 09:10

Yunanistan Reina Saldırısını Kınadı

İstanbul Ortaköy’de 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrası Yunanistan bir mesaj yayınlayarak saldırıyı kınadı.

Yunanistan, İstanbul Ortaköy’deki Reina’da gerçekleşen hain terör saldırısına yönelik açıklama yaparak, saldırıyı kınadığını duyurdu. Açıklamada saldırı, “barbarca terörist saldırı” olarak nitelendirilirken Türk halkıyla tam dayanışma mesajı verildi.

Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“İstanbul’da bir gece kulübünde düzenlenen, çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği barbarca terör saldırısını kesin şekilde kınıyoruz. Türk halkına olan tam dayanışmamızı ifade ediyor, hayatını kaybedenlerin ailelerine samimi şekilde başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz”

Yunanistan Cumhurbaşkanı da Saldırıyı Kınadı

Öte yandan Yunanistan Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Büyükelçi George Yennimatas da Türkiye’nin Atina Büyükelçiliğine telefon ederek, hem kendisi hem de Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos adına, bu vahşi terör saldırısını şiddetle kınadı ve taziyelerini iletti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Reina, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları