Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan Posidonia Denizcilik Fuarı büyük ilgi görüyor

10 Haziran, 2016 | 11:26

Yunanistan Posidonia Denizcilik Fuarı büyük ilgi görüyor Yunanistan’ın başkenti Atina’da 6 Haziranda kapılarını açan Uluslararası Posidonia Denizcilik Fuarı, bu yıl da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Denizcilik sektörünün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla Atina’da düzenlenen Uluslararası Posidonia Denizcilik Fuarı’na Türkiye’den katılan firmalara ilgi yoğundu.

Dünyanın en prestijli denizcilik fuarı olarak kabul edilen ve iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Posidonia Denizcilik Fuarı, 6 Haziranda Yunanistan’ın başkenti Atina’da kapılarını açtı. 10 Hazirana kadar devam edecek fuara denizcilik sektörünün öncü firmaları katılıyor.

Dünya bu fuarlara gidiyor! Yurt Dışı Fuar Turları Tıklayın

100’ün üzerinde standla fuarda temsil edilen Türk şirketleri, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuara, 89 ülkeden 1800 denizcilik şirketi katılıyor.

Atina Metroplitan Expo Fuar alanındaki etkinliğin açılışına Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras da katılmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aleksis Çipras, Atina, Atina Metroplitan Expo, Denizcilik Fuarı, Posidonia, Posidonia Denizcilik Fuarı, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan fuar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları