Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

17 Ekim, 2016 | 08:10
Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

Yunanistan, Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasında, yılın ikinci çeyreğinde konut fiyatlarında en çok düşüş yaşayan üç ülkeden biri oldu.

Avrupa İstatistik Kurumunun verilerine göre, 2016 yılının ikinci çeyreğinde Yunanistan, İtalya ve Kıbrıs konut fiyatlarının en çok düştüğü üç ülke oldu.

Euro Bölgesi ülkelerinde konut fiyatları 2015 yılının ikinci çeyreğine kıyasla bu yılın ikinci çeyreğinde %2,9 artış kaydederken, Avrupa Birliği’nde de %4 yükseldi.

Yunanistan’da ise geçen yıl aynı döneme kıyasla konut fiyatları %2,7 oranında düşerken, bu yılın ilk çeyreğine kıyasla da %0,6 oranında düşüş kaydetti. 5 yıllığa kadar olan yeni gayrimenkul fiyatlarındaki yıllık düşüş oranı ise %3,3’lere dayandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
emlak, Gayrimenkul, konut fiyatları, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları