Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

17 Ekim, 2016 | 08:10
Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

Yunanistan konut fiyatlarının en çok düştüğü üç Avrupa ülkesinden biri

Yunanistan, Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasında, yılın ikinci çeyreğinde konut fiyatlarında en çok düşüş yaşayan üç ülkeden biri oldu.

Avrupa İstatistik Kurumunun verilerine göre, 2016 yılının ikinci çeyreğinde Yunanistan, İtalya ve Kıbrıs konut fiyatlarının en çok düştüğü üç ülke oldu.

Euro Bölgesi ülkelerinde konut fiyatları 2015 yılının ikinci çeyreğine kıyasla bu yılın ikinci çeyreğinde %2,9 artış kaydederken, Avrupa Birliği’nde de %4 yükseldi.

Yunanistan’da ise geçen yıl aynı döneme kıyasla konut fiyatları %2,7 oranında düşerken, bu yılın ilk çeyreğine kıyasla da %0,6 oranında düşüş kaydetti. 5 yıllığa kadar olan yeni gayrimenkul fiyatlarındaki yıllık düşüş oranı ise %3,3’lere dayandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
emlak, Gayrimenkul, konut fiyatları, Yunanistan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları