Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Haberleri / Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu Erzurum’da

07 Ocak, 2011 | 11:32

Turizm Haberleri / Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, 2011 Kış Oyunlarının tesis açılışı ve büyükelçiler toplantısına katılmak üzere Erzurum’u ziyaret etti.

Yunanistan Başbakanı Yorgos Papandreu Hellenic Aır Force – Athena uçağıyla 22.45’te Erzurum Havalimanı’na indi. Misafir Başbakanı Türk Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk karşıladı.

Bir süre VIP salonunda dinlenen misafir Başbakan Papandreu daha sonra yoğun koruma eşliğinde ikametine tahsis edilen Palandöken Dağı’ndaki Dedeman Ski Lodge Oteli’ne gitti.

Havalimanında Türk ve Yunan basın mensuplarının Başbakan Yorgos Papandreu’ya soru sormalarına izin verilmedi. Yorgos Papandreu’nun İspanya üzerinden Erzurum’a geldiği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Kış Oyunları, Erzurum, Hellenic Aır Force - Athena, Papandreu, Turizm Haberleri, Yorgo Papandreu, Yorgo Papandreu Erzurum,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
07 Ocak, 2011

Bu tür iliskiler mutluluk veri
ci,bizler ayni iklimin insanla
riyiz.Iliskilerimizin her zama
n komsuluga deger sekilde olma
si gerekir.Sayin Basbakanlarin
herzaman böyle güzel beraberli
klerini görmek ve okumaktan
mutlu oluyoruz.BASARILAR!!!!!

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 7th, 2011 at 19:57 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları