Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunanistan 2020’ye Kadar 35 Milyon Turist Sayısını Geçeceği Açıklandı

21 Eylül, 2017 | 15:23

Elena Kountoura

 

Yunanistan’ın turizm bakanı Elena Kountoura turist sayılarının önümüzdeki yıllarda 2020’de 35 milyon ve bunun ötesine geçmesini beklediklerini açıkladı

Turizm Bakanı Elena Kountoura yaptığı açıklamada, “Yapılan yatırımlarla birlikte turist sayısında 2020 yılına kadar 35 milyona ulaşacağız” dedi.

Zakynthos

Sonuç olarak, Bakan, Yunanistan hükümetinin oteller ve konaklama için gecelik konaklama vergisini yeniden gözden geçireceğini vurguladı.

 

 

Yunanistan’ın turizm bakanı, 2017 yılının doluluk oranlarının yüzde 90’a ulaştığını, geceleme oranlarının önemli ölçüde arttığını, yeni ve yüksek bütçeli piyasalardan turistlerin Yunanistan’ı ziyaret ettiğini ve gelirleri artırdığını da ekleyerek olumlu bir not aldığını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
35 Milyon turist, Elena Kountoura, Turizm Bakanı, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları