Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Yargıtayı, iki Türk insan kaçakçısına 25’er yıl ceza verdi!

29 Aralık, 2017 | 13:04

Yunan Yargıtayı, 3 insan kaçakçısına ağır cezalar verdi. İki Türk insan kaçakçısına 25’er yıl ve 740 bin euro ceza kesti.

Yunanistan Yargıtayı (Arios Pagos) 35 göçmeni kaçırmaktan suçlu bulunan üç insan kaçakçısına toplam 92 yıl hapis cezası verirken 830 bin euro da para ile cezalandırılmalarına karar verdi.

Bangladeşli kaçakçıya 42 yıl!

İlk iddianamede 17 Afganistan vatandaşını İtalya’ya gitmek üzere Patra’ya göndermek için para alan ve kamyonuna sıkıştıran ve kilitleyen Bangladeş vatandaşı insan kaçakçısıyla ilgili suçlamalara yer verildi. Mahkeme, Bangladeşli şoföre 42 yıl hapis cezası ve 190 bine euro para cezası verdi.

Türk insan kaçakçıları da kurtulamadı!

Türkiye’den Hios Sakız Adası’na şişme botla 18 Suriyeli göçmeni taşıyan iki Türk vatandaşı insan tacirine ise ikinci iddianamede yer verildi. Her iki insan taciri de 25 yıl hapis cezası ve 370 bin euro para ile cezalandırıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arios Pagos, Bangladeş, Hios adası, İnsan Kaçakçısı, İtalya, Patra, Sakız Adası, Yunan Yargıtayı, Yunanistan, Yunanistan Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları