Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan adasında evlenecekler

12 Ağustos, 2016 | 06:29

Berkay Özlem Katipoğlu Ünlü popçu Berkay ve Özlem Katipoğlu, ay sonunda Yunan adası Santorini’de nikah masasına oturacak.

Organizasyonunu Fulya Terim’in yapacağı tören, gözde tatil merkezlerinden Yunan adası Santorini’de gerçekleşecek. Kar gibi beyaz kasabalarıyla ünlü Santorini adasındaki düğüne çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik bir davetli grubun katılması bekleniyor.

Santorini

Neden Santorini?

Volkanik patlamalar sonucu oluşmuş Santorini Adası, bembeyaz evleriyle, büyüleyici güzellikteki koyları ve berrak deniziyle dünyanın en meşhur günbatımınlarına ev sahipliği yapıyor. Özellikle balayı çiftlerince tercih edilen Santorini için Yunan Adalarının en romantiği demek yanlış olmaz.

Balayı Turlarının gözdesi Santorini Adası Turları Tıklayın

düğünlerini unutamayacakları bir anıya dönüştürmek isteyen Berkay ve Özlem Katipoğlu, tarihiyle, eğlencesiyle, yemekleriyle, doğası ve muhteşem manzaralarıyla tam bir turizm cenneti olan Santorini’yi tercih ederek adanın hakkını vermiş. Çiftin nikah töreni sonrası balayı için de Santorini’de kalması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berkay, Berkay evleniyor, Berkay Özlem Katipoğlu, Fulya Terim, Özlem Katipoğlu, Santorini, Santorini Adası, Santorini Balayı, Santorini turu, Yunan Adaları, Yunan adası Santorini,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları