Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adalarında Will Smith Rüzgarı

24 Haziran, 2017 | 13:07
Will Smith And His Family

Will Smith And His Family

 

Popüler tatil yeri olan, Yunan adalarına bu senede dünyaca ünlü yıldızlar tatile geliyor. Totti’nin yunan adalarını ziyaretinden sonra şimdide Will Smith, Ailesiyle birlikte Yunanistan turu tatili yapıyor.

 

Yunanistan Turunda Will Smith ve Ailesi Korfu Adasında

 

 

Korfu Adası

Korfu Adası

Yunan adaları ve Yunanistan bu senede dünya yıldızlarını ağırlamaya devam ediyor. Hollywood’un dünyaca ünlü aktörü Will Smith ve ailesi de bunlardan biri oldu.

 


Will Smith ve ailesi Yunanistan turları’na, bir kaç gün önce meşhur Yunan Adası Korfu da devam eden Will Smith ve  ailesi, denizin ve güneşin tadını çıkarıyor. Eşi Jada Pinkett Smith ve kızı Willow ile Yunan Adalarında adeta aile saadeti yaşıyor. Smith Ailesi Korfu Adası Turları sırasında yunan mutfağına hayran kaldıklarını belirtildi.

 

Will Smith ve Ailesi

Will Smith ve Ailesi

 

Öte yandan Will Smith ve ailesi, Antipaxos Adasına (Korfu Adası’nın güneyinde) giderek buradaki plajları çöplerden temizledi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Korfu adası, Will Smith, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları