Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’nda Tatil Fırsatları Yaz Boyunca Devam Ediyor

06 Temmuz, 2017 | 15:19

Zakynthos Adası

 

Yunan Adalarına bu yaz Türk turistler tarafından yoğun ilgi devam ediyor.Yeni yerler keşfetmek isteyenler için ilk tercih olan Yunan Adaları tatil talepleri yaz boyunca devam edeceğe benziyor.

Yunan Adaları’nda Tatil Fırsatları Yaz Boyunca Devam Ediyor

Yunan adaları’nda tatil yapmak isteyenlerin talepleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Bazı Yunan adalarına Atina üzerinden geçmek gerekiyor. Ama, Atina yerine daha ekonomik ve avantajlı bir yol daha var. Yunan adalarına, Yunanistan Anakara’da yer alan Selanik’den de gitmek mümkün.

 

 

Uluslararası seyahat acentesi olan ve Türkiye’de de hizmet veren (WTS) World Travel Service müşterilerine özel yaz ayı boyunca devam edecek Selanik çıkışlı Yunan Adaları Fırsat paketleri düzenliyor. WTS bu hizmeti “en iyi fiyat garantisi” altında gerçekleştiriyor. Yunanistan ve Yunan adaları turlarında önemli bir konumda olan WTS ‘nin sunduğu tur paketiyle, Selanik’den iç hat uçuşu ile pakete dahil olan ve seçtiğiniz yunan adasında tatil yapma imkanı veriyor. Tur paketi içinde ise 1 gecelik Selanik konaklaması WTS müşterilerine ücretsiz.

 

Selanik’den, Hangi Yunan Adalarına Seyahat Edilebilir;

 

 

Mykonos

 

Mykonos

Mykonos

Mykonos adası, Yunan adaları arasında gece hayatında en popüler olan adasıdır. Mykonos partileri, dünyaca ünlü DJ’lerin katılımıyla gerçekleştirilir. Ada’da gündüz Beach Club, gece disko olarak hizmet veren iki yer vardır. Bunlar; Paradise Beach ve Super Paradise Beach. Bu yazı eğlence, dans ve gece hayatı bol şekilde geçirmek için uygun yerlerden biri.

 

Santorini

 

Santorini

Santorini

Santorini adası, balayı ve romantik çiftlerin baş başa zaman geçirmek için seçtiği en ünlü Yuna adasıdır. Santorini ayrıca şarap üretimiyle de meşhurdur. Şarap bağlarını gezerek tadımlar yapabilir ve romantik bir akşam ile Santorini’nin muhteşem manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Girit

 

Girit

Girit

 

Girit Adası, Ege’nin Akdeniz ile kesiştiği sınırda yer alan büyük bir adadır. Girit mutfağı ve geleneksel yunan mutfağını tatmak isterseniz. Girit adasında kültürel ve gurme turuna çıkabilirsiniz. Osmanlı ve Türk kültürünü de içinde barındıran ada kültürel güzelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri ve plajlarıyla da ünlüdür.

 

Rhodos

 

Rhodos

Rhodos

 

Rhodos adası, ünlü Rhodos şövalyelerinin bulunduğu ada, Osmanlı zamanından kalan kültürel kalıntılar bulunmaktadır. Yunan adalarından en önemlilerinden biri olan Rhodos’da ziyaret edebileceğiniz, Rhodos kalesi, Grand Masters Sarayı, Hipokrat meydanı, Mustafa Paşa hamamı  gibi bir çok kültürel yeri gezebilirsiniz.

 

Zakynthos

 

Zakynthos

Zakynthos

 

Zakynthos adası, Yunanistan’ın İyonya denize bakan tarafından ve Kefalonya’nın güneyinde yer alan bir adadır. Extreme sporları seven ve doğa manzarasına hayran olanlar için ziyaret edilmesi gereken Yunan adalarından biridir.

 

WTS’nin Yunan Adaları için düzenlediği fırsat turları için daha fazla bilgi almak isterseniz Tıklayınız.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girit, Mykonos, Rhodos, Santorini, Selanik, Tatil fırsatları, Yaz tatili, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları